Organizatorzy namawiają do udziału wszystkich studentów i absolwentów kierunku Architektura, którzy pragną stworzyć idealne portfolio. I mieć okazję omówić je z doświadczonym architektem. Do współpracy w tegorocznej edycji ponownie zaproszono architektów ze znanych pracowni, takich jak APA Wojciechowski, 22 Architekci, Projekt Praga, APA Kuryłowicz, i inni. Zaangażowano również grafików ze Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej. W tym roku wydarzenie wraca z nową formułą – odbędzie się w całości online i zostanie podzielone na dwie główne części:
Część 1 – WEBINAR – DOBRE PRAKTYKI GRAFICZNE (online)
Zobacz również
Projektanci graficzni z STGU poprowadzą otwarty webinar, w trakcie którego zostaną omówione zasady projektowania graficznego przydatne w opracowywaniu portfolio architektonicznego.
W tym celu wykorzystają pierwsze zajawki porftolio uczestników. Będą dzięki temu mogli od razu wskazać typowe dobre elementy oraz typowe te, które wymagają poprawy. Po webinarze uczestnicy wydarzenia będą mieli czas na udoskonalenie swoich projektów portfolio w oparciu o zdobytą wiedzę i unikną typowych błędów projektowych. Tak przygotowane portfolio przedstawią w trakcie części 2.
Dlatego wraz ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa w wydarzeniu należy przesłać 5 dowolnych stron swojego portfolio – wg specyfikacji poniżej, w terminie do 23.10.2020. Wysyłając zgłoszenie wyraża się zgodę na wykorzystanie przesłanego materiału jako przykład w trakcie webinaru.
#PolecajkiNM cz. 32: czego szukaliśmy w Google’u, Kryzysometr 2024/25, rynek dóbr luksusowych w Polsce
Część 2 – PORTFOLIO REVIEW (online) – kilka terminów
Słuchaj podcastu NowyMarketing
Konsultacje portfolio odbędą się przy wirtualnych stolikach, w kilku turach. W każdej grupie konsultacji udzielać będzie Architekt i Grafik. Uwaga: do udziału w konsultacjach obowiązują wcześniejsze zapisy!
Obie części wydarzenia będą streamowane na żywo za pomocą platformy internetowej. Uczestnicy konsultacji, wysyłając swoje zgłoszenie wyrażają zgodę na udostępnienie swojego portfolio publicznie, online, na potrzeby przeprowadzenia wydarzenia.
Na drugą część wydarzenia obowiązują zapisy. Więcej informacji znajduje się na stronie.