Rusza kolejna odsłona warsztatów Papaya Films Academy

Nowością w kolejnej edycji warsztatów Papaya Films Academy będzie kurs podstaw designu „3 2 1 design” Miro Charkota oraz „Praca z aktorem” Grzegorza Jarzyny.
O autorze
1 min czytania 2020-02-04

Rusza kolejna odsłona warsztatów Papaya Films Academy. Tym razem uczestnicy będą mogli wziąć udział m. in.:w warsztatach o podstawach postprodukcji (prowadzone przez Magdę Grzesz ze Studia Lunapark), produkcji reklamowej (prowadzenie Michał Trusiewicz, Papaya Films), VFX & motion design (prowadzenie: Patryk Habryn, Piotr Rudkowski, Łukasz Kondek, Błażej Górlicki i Franciszek Nykowski, Studio Lunapark), dowiedzieć się jak pracować z briefem kreatywnym (warsztat Marty Jaskulskiej, strateżki i właścicielki agencji strategicznej Brand Logic) czy wziąć udział w warsztacie prowadzonym przez Grzegorza Jarzynę z TR Warszawa „Praca z aktorem w okresie preprodukcyjnym”. Nowością jest ponad 2-miesięczny kurs „3 2 1 design”, który poprowadzi Miro Charkot, creative group head BTL & design w Grey Group Poland.

– Swoje warsztaty o podstawach designu i jego praktycznym zastosowaniu kieruję do szerokiej grupy zainteresowanych. Właściwie do każdego, kto chce słuchać. Do tych, którzy czują, że mają talent graficzny, ale nie mają narzędzi, by go wyrazić. Do tych, którzy już zaczęli pracę w branży, ale czują się niepewnie. W końcu do absolwentów kierunków artystycznych, którzy chcą projektować w „warunkach bojowych”. Spotkajmy się w Papaya Films Academy, będzie ciekawie – mówi Miro Charkot.

Kolejne tematy i daty warsztatów zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni. Więcej informacji znajduje się na stronie. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj