Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza Program Rekomendacyjny Alior Sync

Alior Sync przygotował dla swoich klientów Program Rekomendacyjny. Za skuteczne polecenie rodzinie lub znajomym produktów Banku, klienci otrzymają premie pieniężne. Program dostępny jest nie tylko przez System Bankowości Internetowej, ale również w formie aplikacji na Facebooku.
O autorze
1 min czytania 2013-01-16

Uczestnikami Programu Rekomendacyjnego mogą zostać wszystkie osoby, posiadające w Alior Sync konto osobiste prowadzone w złotych. Aby polecić produkt Alior Sync rodzinie lub znajomym, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik Programu, a następnie, korzystając z Systemu Bankowości Internetowej Alior Sync lub aplikacji „Alior Sync przelew na FB”, wysłać rekomendacje.

Za każdą skuteczną rekomendację konta osobistego, zakończoną podpisaniem umowy przez nowego klienta i spełnieniem przez niego warunków Programu, osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 50 zł. Łączna kwota premii, jaką można zdobyć w programie rekomendacyjnym jest nieograniczona. Zatem tylko od liczby skutecznych rekomendacji zależy, jaką premię klient otrzyma od Alior Sync.

Rekomendowanie konta osobistego Alior Sync odbywa się drogą elektroniczną. Klient nie musi podawać imienia i nazwiska odbiorcy rekomendacji, a odbiorca nie musi zapamiętywać żadnych kodów ani haseł. Każdy uczestnik Programu ma również dostęp do informacji o wysokości zdobytej premii.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowe informacje o Programie Rekomendacyjnym są dostępne na stronie: polecam.sync.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się