Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza walentynkowy konkurs marki E.Wedel „Podaruj i zagadaj”

Słodycze to idealny pomysł na prezent, a marka E.Wedel wie o tym najlepiej, bo od lat towarzyszy Polakom w wyjątkowych dla nich chwilach. To z myślą o okazywaniu sobie uczuć rusza walentynkowy konkurs pt. „Podaruj i zagadaj”. Na laureatów czekają nagrody, które uprzyjemnią święto zakochanych.
O autorze
0 min czytania 2022-01-24

Konkurs pt. „Podaruj i zagadaj” to doskonała okazja do tego, by wykazać się kreatywnością i zdobyć wspaniałe nagrody. Zasady są niezwykle proste. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu minimum jednego opakowania pianek Ptasie Mleczko 360 g o dowolnym smaku, zarejestrowania się na stronie: www.ptasiemleczko.pl, uzupełnienia zadania konkursowego, które brzmi: „Podziel się swoim lekkim i słodkim tekstem na zagadanie” oraz dołączenia do niego zdjęcia paragonu, potwierdzającego zakup dowolnego opakowania pianek Ptasie Mleczko.

Konkurs wystartował 24 stycznia o godzinie 09:00 i potrwa do 14 lutego 2022 r.

Na autorów najlepszych tekstów na zagadanie czekają wyjątkowe nagrody, a wśród nich m.in.: 9 kart przedpłaconych Sodexo o wartości 1000,00 zł, 22 naszyjniki z ptasim motywem marki Ania Kruk i aż 110 walentynkowych boxów z niebiańsko lekkimi piankami Ptasie Mleczko.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj