Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Chcesz mieć realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, spotkać inspirujących liderów i ekspertów, którzy tworzą pozytywne zmiany w swoich społecznościach oraz poznać branżowe trendy i wyzwania? Weź udział w wydarzeniu CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Właśnie rozpoczęły się zapisy!
O autorze
2 min czytania 2023-05-19

To już druga edycja wydarzenia, którego organizatorem jest Fundacja Pro NGO. Organizacja, która od kilku lat działa na rzecz wzmocnienia trzeciego sektora, budowania relacji międzysektorowych oraz popularyzacji idei CSR i zrównoważonego rozwoju. Współpraca i wymiana wiedzy pomiędzy NGO, biznesem, środowiskiem IT i samorządem jest możliwa, a wszystko za sprawą wydarzenia, którego możesz być częścią. Już 13 września w Krakowie przedstawiciele różnych branż i sektorów ponownie spotkają się, aby podnosić ważne społecznie tematy, nawiązywać relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami z zakresu CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju. 

Czego możesz się spodziewać?

Wydarzenie poza przestrzenią do rozmów i networkingu, składa się z kilku dedykowanych stref konferencyjnych: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje. Weź udział w inspirujących panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach, prowadzonych przez ekspertów i ekspertki, którzy poruszać będą zagadnienia branżowe, trendy i nowinki oraz wyzwania dotyczące danej branży czy sektora. Każdy uczestnik biorąc udział w spotkaniach pozna najlepsze praktyki, otrzyma wskazówki oraz rekomendacje, które będzie mógł wdrożyć w swojej organizacji. Ponadto będzie mógł wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami, nawiązać cenne kontakty biznesowe i prowadzić rozmowy, które mogą otworzyć nowe możliwości współpracy i partnerstwa w specjalnie przygotowanej strefie networkigowej. Strefa ta łączy sektory i jest miejscem, gdzie uczestnicy poznają się i budują międzysektorowe relacje. W centralnej części, pomiędzy salami konferencyjnymi, znajdować się będzie przestrzeń targowa. Odwiedzając wystawców zapoznasz się z najlepszymi praktykami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie CSR i ESG.

– Kolejny już raz sympatycy CSR, HR, zwolennicy ESG, innowacji oraz technologii, a także przedstawiciele NGO spotkają się, aby wspólnie podjąć dialog, wymienić poglądy i doświadczenia. Takie spotkania mają ogromną wartość, przełamują bariery, dają nowe możliwości i stwarzają okazję do poznania innego punktu widzenia, dlatego nie może Cię zabraknąć na wydarzeniu – mówi Jasiek Mela, mówca motywacyjny i ambasador Fundacji Pro NGO. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Wiele możemy osiągnąć sami, ale razem możemy zrobić dużo więcej – dodaje Mela. 

Jaką salę wybrać?

Zapisy na wydarzenie właśnie się rozpoczęły i są realizowane oddzielne dla każdej sali, a sam zainteresowany decyduje, z której strefy konferencyjnej skorzysta. Należy wybrać wyłącznie jedną salę, dlatego warto dopasować ją do własnych preferencji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Przedstawicielom NGO lub samorządu rekomendujemy udział w panelach dyskusyjnych w sali NGO, gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku. Przedstawicieli firm i korporacji zapraszamy do udziały w spotkaniach w sali biznes, gdzie tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB. Podczas wydarzenia poruszymy również temat ESG i raportowania niefinansowego. Jak nowe regulacje wpłyną na inne obszary w firmie oraz jaką rolę w tym procesie odegra pracownik, tego również dowiecie się biorąc udział w wydarzeniu. Ostatnia sala została stworzona z myślą o sympatykach nowinek technologicznych. Sala technologie i innowacje  to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji. 

– Ważną rolę w moim życiu odgrywają organizacje pozarządowe, zawodowo wspieram trzeci sektor i liderów społecznych, aby działali efektywnie i zgodnie z prawem, prywatnie angażuję się w działania społeczne, dlatego rozumiem jak ważną misją jest wpieranie NGO. Będę miał przyjemność uczestniczyć w jednym z paneli dyskusyjnych podczas wydarzania, dzieląc się swoją wiedzą z zakresu podejmowania współpracy na linii biznes – NGO. Do zobaczenia 13 września w Krakowie! – mówi Jacek Olejarz, adwokat i założyciel kancelarii Legalden, prelegent wydarzenia. 

Zarezerwuj czas i dołącz do grona osób, które chcą mieć realny wpływ. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarezerwuj miejsce za pośrednictwem strony: https://csriesg.pl/

PS 10 dobrych praktyk Mars w raporcie FOB

17 kwietnia br. Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało coroczny raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2022. Dobre praktyki”. Po raz kolejny doceniono w nim firmę Mars Polska, opisując aż 10 działań marki.