Ruszyła akcja społeczna #OdNasZależy

Sytuacja pandemii zmieniła wiele w życiu każdej i każdego z nas. Wielu z nas zatrzymało się w naszych dotychczasowych działaniach. Wciąż żyjemy w pewnych ograniczeniach, pełni obaw, nie wiedząc, kiedy i do jakiej „normalności” wrócimy.
O autorze
1 min czytania 2020-07-02

To szczególny moment, w którym zastanawiamy się, jak będzie wyglądała przyszłość. Docierają do nas głosy ekspertów wieszczących przyszłość trudną. Jednocześnie widzimy, że w obliczu wyzwań potrafiliśmy się zjednoczyć, często zaczęliśmy też naprawdę pomagać sobie nawzajem. To olbrzymia wartość i wskazówka.

Tylko od nas teraz zależy, czy i jak wykorzystamy to doświadczenie, jak odnajdziemy się w obecnej sytuacji, jakie wnioski z niej wyciągniemy. Dlatego, jako środowisko organizacji społecznych, których funkcją jest łączenie, budowanie wspólnoty wokół spraw, celów i wartości organizacja To działa! zdecydowała się w tym szczególnym momencie na rozpoczęcie akcji #OdNasZależy. 

W ramach akcji przedstawiono głosy osób aktywnie działających w organizacjach, które od lat zajmują się bardzo różnymi społecznymi kwestiami lub głosy sojuszników organizacji, na temat tego jakie postawy i wartości będą teraz niezbędne, wokół jakich wartości chcielibyśmy zorganizować nasze życie w przyszłości. To głos m.in. Draginji Nadażdin (Amnesty International Polska), Jadwigi Klaty (Extinction Rebellion), Staszka Króla (Oleśnica Bajk Stajl) czy Agi Zaryan.

Wszystkie zebrane wypowiedzi publikowane są na stronie www.todziala.org i w kanałach mediów społecznościowych kampanii #todziała. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Organizacja liczy na to, że w ramach #OdNasZależy uda się zebrać wartościowe opinie i ciekawe punkty widzenia, które zapoczątkują szerszą dyskusję na temat tego, jakie społeczeństwo chcemy razem budować.

Słuchaj podcastu NowyMarketing