Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ruszyła sprzedaż biletów na TEDxWarsawWomen 2022

9 listopada dokładnie na miesiąc przed konferencją, rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na TEDxWarsawWomen 2022. Bilety do nabycia w serwisie Evenea w promocyjnej cenie 197 złotych do 27 listopada lub do wyczerpania puli biletów.
O autorze
1 min czytania 2022-11-10

TEDxWarsawWomen to konferencja, która skupia się na tematach istotnych dla współczesnych kobiet. W centrum jej zainteresowania jest rola dziewcząt i kobiet w kreowaniu rzeczywistości i zmienianiu świata. Mówcy pojawiający się na scenie, poruszają ważne społecznie zagadnienia, by inspirować innych do działania. Z odwagą prezentują na czerwonej kropce niesztampowe pomysły, nieszablonowe rozwiązania, po prostu idee warte rozpowszechniania.

Z uwagi na fakt, że konferencja odbywa się w Teatrze 6.piętro w Warszawie liczba biletów jest ograniczona liczbą miejsc na teatralnej widowni. W związku z tym zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do logowania się na platformę i jak najszybszego dokonywania zakupu. Zapewniamy jednak, że dla wszystkich osób, które nie mogą przyjechać tego dnia do Warszawy lub nie zdobędą biletów, konferencja będzie dostępna bezpłatnie w wersji online – mówi Ewa Turek, kurator i główna organizatorka TEDxWarsawWomen.

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Jest organizowany od 2010 roku. W tym roku zgromadziła rekordową liczbę 650 zgłoszeń, pobijając ośmiokrotnie zeszłoroczne zgłoszenia. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 grudnia 2022 roku, w Teatrze 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Allegro.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Wspieranie kobiet i wzmacnianie ich pozycji w świecie biznesu jest dla Allegro szczególnie ważne i nierozerwalnie wiąże się z naszą Strategią Zrównoważonego Rozwoju oraz Polityką różnorodności. Chcemy tworzyć środowisko pracy, które jest inkluzywne, wolne od uprzedzeń i sprzyja rozwojowi. Z dumą mogę powiedzieć, że udaje nam się to. 86% naszych pracowników postrzega Allegro jako miejsce, w którym szanuje się wszystkich bez względu na płeć, wiek czy jakikolwiek inny wymiar różnorodności. Jednocześnie, widzimy jak wiele na tym polu jest jeszcze do zrobienia. Szczególnie, gdy tyczy się to wsparcia udziału i docenienia roli kobiet w branży technologicznej. Dlatego wspieramy inicjatywy promujące różnorodność i inkluzywność, a TEDx Warsaw Women z pewnością do takich należy – mówi Anna Wróbel, HR director w Allegro 

Przedsprzedaż biletów w cenie 197 złotych wystartowała 9 listopada o godz. 21:00 i potrwa do 27 listopada lub do wyczerpania puli biletów. Po tym terminie będzie można kupić bilety w cenie 257 zł. Bilety są imiennie i jedna osoba może kupić maksymalnie 2 sztuki. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się