Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ruszyła świąteczna akcja pomocy Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Bez choinki, prezentów i świątecznego stołu. Niestety w wielu domach tak właśnie wygląda Wigilia. Powiślańska Fundacja Społeczna rozpoczęła zbiórkę funduszy dla swoich najuboższych podopiecznych. Każdy z nas może pomóc najmłodszym poczuć magię Świąt.
O autorze
1 min czytania 2021-11-30

Ela ma 8 lat. Mieszka z mamą, dwiema siostrzyczkami i psem Rysiem. Mama Eli dużo pracuje, żeby utrzymać całą rodzinę. Dziewczynka codziennie po szkole przychodzi do świetlicy prowadzonej przez Fundację. Tam odrabia lekcje i je ciepły obiad. Ela już nie może doczekać się świątecznego spotkania z Mikołajem. W domu jeszcze nigdy jej nie odwiedził…

To jedna z wielu historii, do której Powiślańska Fundacja Społeczna – zajmująca się najbiedniejszymi dziećmi i ich rodzinami z warszawskiego Powiśla – chce wnieść więcej optymizmu i dziecięcego uśmiechu. Każdy, także mały gest może sprawić radość najmłodszym i wypełnić nadchodzące święta dobrocią oraz nadzieją.

Fundacja rozpoczęła właśnie specjalną świąteczną zbiórkę funduszy pod hasłem „Podaruj gwiazdkę!”. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na świąteczne prezenty dla podopiecznych Fundacji, zimowe ubrania, a także działalność świetlicy terapeutycznej i pomoc psychologiczną dla dzieci. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na stronę Fundacji pfs.pl/swieta i wybrać konkretny cel, np. ufundowanie gorącego posiłku, zakup ciepłej bluzy lub wymarzonego dziecięcego prezentu.

Przed nami wyjątkowy czas w roku, który – także ze względu na pandemię – wymaga od nas jeszcze większego zaangażowania i troski o naszych podopiecznych. W wielu rodzinach nie brakowało ostatnio dramatycznych chwil związanych z chorobą, utratą pracy, strachem, niepewnością, samotnością… Chcemy, by zbliżające się Święta przyniosły więcej spokoju i aby dzieci, którymi się opiekujemy, poczuły, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Razem możemy rozpromienić buzie najmłodszych i sprawić, by gwiazdka rzeczywiście rozbłysła światłem pełnym radości. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zbiórce. Będziemy wdzięczni za każde udzielone wsparcie – mówi Anna Gierałtowska, prezes Powiślańskiej Fundacji Społecznej.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kreację przygotowała pro bono agencja Valkea.

Słuchaj podcastu NowyMarketing