Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

SalesTube (Group One) przygotował nowy sklep online dla Legii Warszawa

Ruszył nowy sklep online największego klubu w Polsce - Legii Warszawa. Za jego przygotowanie odpowiada agencja ecommerce performance SalesTube (Group One). To kolejny projekt zrealizowany dla Legii przez spółkę Group One.
O autorze
1 min czytania 2016-12-12

Sklep został nie tylko udoskonalony pod względem użyteczności i intuicyjnej nawigacji, ale także oprawiony w nową szatę graficzną. Do przygotowania sklepu wykorzystano system CS-Cart, którego SalesTube jest autoryzowanym dystrybutorem. Klienci będą mogli od teraz zapłacić poprzez zintegrowane ze sklepem płatności PayU i MasterPass oraz wybrać  dostarczenie przesyłki kurierem DPD, Paczką w Ruchu lub X-press Couriers. Sklep obsługuje także bony podarunkowe. – komentuje Sylwia Chmielewska-Fryze, COO SalesTube (Group One).

Nasze wspólne dzieło to najnowocześniejsza w Polsce platforma sprzedażowa, której funkcjonalności zostały w najwyższym stopniu dopasowane do potrzeb i oczekiwań kibiców Legii Warszawa – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa. Już poprzednia odsłona naszego sklepu internetowego była rewolucją na rynku merchandisingu polskich klubów piłkarskich – przypomina Szumielewicz – Przy pracy nad nowym sklepem przyświecały nam zasadniczo te same cele, czyli z jednej strony uproszczenie i skrócenie do kilku klików procesu zakupu naszych produktów, z drugiej zaś zwiększenie responsywności witryny tak, aby niezależnie od urządzenia stacjonarnego lub mobilnego, na którym odwiedza ją nasz kibic, zachowana została jej przejrzystość i przyjazność dla użytkownika.