Same Dream: Nike składa hołd Tigerowi Woodsowi

Same Dream: Nike składa hołd Tigerowi Woodsowi
Tiger Woods miał w swoim życiu wiele wzlotów i upadków, ale trzeba mu przyznać jedno – cały czas wytrwale dąży do tego, by być jak najlepszym. 14 kwietnia br. słynny golfista po raz piąty wygrał turniej Masters, w związku z czym marka Nike postanowiła złożyć mu hołd.
O autorze
1 min czytania 2019-04-15

Marka Nike od wielu lat wspiera sportowców, których cechuje wielka ambicja i dążenie do zwycięstwa. Ci niekiedy, mimo wielu sukcesów, zmagają się z różnymi przeciwnościami losu lub po prostu zdarza im się w pewnym momencie zabłądzić.

Tiger Woods w swoim życiu niewątpliwie miał wiele wzlotów i tyle samo upadków. W 2018 roku po kilkuletniej przerwie powrócił do zawodowej gry w golfa. Mimo że początki nie były łatwe, teraz pokazał na co go stać, kolejny raz wygrywając turniej Masters.  

W związku z tym marka Nike postanowiła złożyć mu hołd w spocie przygotowanym tuż po jego zwycięstwie.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Nike po raz kolejny inspiruje kobiety do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów. W nowym spocie marka pokazuje ważne momenty z życia znanych sportsmenek, jak Serena Williams, Simone Biles, czy Ibtihaj Muhammad.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Już od 30 lat hasło marki Nike „Just Do It” motywuje sportowców z całego świata, bez względu na dyscyplinę czy poziom zaawansowania. Drugie wideo z serii JDI „Dream Crazy” to wyraz uznania dla tej różnorodności.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

We wrześniu 2018 roku marka Nike zaprezentowała nowy klip z serii Just Do It − „Fastest Ever”. Jego bohaterem został Eliud Kipchoge, który podczas maratonu w Berlinie 16 września br. ustanowił nowy rekord świata na królewskim dystansie.