Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Samsung i Plus zapraszają do strefy dobrej zabawy – wystartowała tegoroczna edycja Samsung Summer Camp powered by Plus!

Gorąca strefa dobrej zabawy zagościła już na plaży w Dębkach, gdzie będzie do 2 sierpnia, a następnie przeniesie się na niemal miesiąc, na plażę w Sopocie. Samsung Summer Camp powered by Plus to wyjątkowe miejsce,
O autorze
1 min czytania 2016-07-29

w którym nikt nie będzie się nudził, a na wypoczywających czekają zawody sportowe i konkursy z nagrodami, rozrywka oraz możliwość testowania na żywo najnowszych produktów i technologii mobilnych. Partnerem technologicznym akcji jest operator sieci Plus.

Do 2 sierpnia na plaży w Dębkach, a od 5 do 21 sierpnia na plaży w Sopocie pojawi się nasze aktywne miasteczko. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto w tym terminie wypoczywa w tych miejscowościach. Strefa dziecięca Plus i Angry Birds, strefa gamingu, boisko do siatkówki plażowej, strefa chillout, kino letnie a także możliwość testowania najnowszych produktów z oferty Samsung, w tym Gear VR, gwarantują dobrą zabawę zarówno dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, jak i dla chcących w trakcie urlopu po prostu poleniuchować. 

Samsung Summer Camp powered by Plus to cztery specjalne strefy:

  • Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają zajęcia fitness oraz nauka tańca. Na naszym boisku do siatkówki plażowej, będzie można wziąć udział w amatorskich rozgrywkach, a pod okiem profesjonalnego trenera – podszkolić swoje umiejętności.
  • Strefa Gamingu i Gear VR, gdzie w ciągu chwili dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości będzie można przenieść się np. do Parku Jurajskiego; dodatkowo  rozgrywane będą turnieje w popularnych grach elektronicznych.
  • Strefa Dziecięca Plus i Angry Birds, gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją siłę oraz celność, strzelając z procy we wściekłe ptaki, wygrywając przy okazji letnie gadżety. Na tabletach będą mogły kolorować ulubione kolorowanki. W tym czasie rodzice będą mieli okazję zapoznać się z aplikacją Bezpieczne Dziecko oraz z aktualną ofertą z Angry Birds w Plusie.
  • Strefa Chillout, w której portal muzyczny muzodajnia.pl zapewni dostęp do najnowszych wakacyjnych hitów, których będzie można posłuchać w komfortowych warunkach, na słuchawkach Level One. Na miłośników literatury czekają audiobooki z plusoczytelnia.pl. Na tabletach z dostępem do Internetu LTE sieci Plus będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą Plusa oraz programem smartDOM. 

Wśród licznych niespodzianek, na odwiedzających Samsung Summer Camp powered by Plus czekają m.in. darmowe kody do portalu z najtańszą muzyką w sieci Muzodajnia.pl, darmowe kody do gry Angry Birds oraz firmowe gadżety Samsunga, takie jak okulary przeciwsłoneczne, torby plażowe, freesbe  i piłki plażowe. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj