TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu TikTok Ad Awards CE 2025! Termin upływa 24 września br.

Zgłoś kampanię

Samsung #ZmieniaŚwiat razem z polskimi startupami

Samsung #ZmieniaŚwiat razem z polskimi startupami
IoT jest jedną z istotniejszych technologicznych rewolucji, które możemy ostatnio obserwować. Coraz więcej firm kładzie nacisk na rozwój tego typu rozwiązań. Zalicza się do nich Samsung, który otworzył swój Inkubator, aby wspierać polskie startupy i pomóc im w stawianiu pierwszych kroków na rynku.
O autorze
2 min czytania 2017-12-22

Zmienimy Świat to cykliczna akcja Antygrupy, w której inspirujemy czytelników do dyskusji nad wybraną dziedziną naszego życia. Wierzymy, że dzięki innowacjom i nowym technologiom udaje się zmienić świat na lepszy. Szukamy pomysłów na usprawnienia i nowych idei. Nawet tych futurystycznych.

Partnerem najnowszej edycji #ZmienimyŚwiat został Samsung Inkubator Rzeszów. Wspólnie przyjrzymy się rozwijającym w Inkubatorze startupom, które działają w prężnie rozwijającym się segmencie IoT.

Samsung Inkubator, który powstał w Rzeszowie jest dużą szansą dla młodych, startujących dopiero polskich, firm, startupów, zajmujących się segmentem Internet of Things. Ruszył właśnie nabór projektów, które będą miały możliwość skorzystania z Inkubatora i stworzenia bądź rozwinięcia swojego produktu.

Na uczestników programu czekają warsztaty z ekspertami i sesje mentoringowe, które pomogą przedsiębiorcom rozwiązań problemy i zdobyć wiedzę potrzebną do rozwoju. W ramach Inkubatora, startupy uczestniczące mogą liczyć na stałą opiekę mentorów i ekspertów, którzy pomogą we wszelkich działaniach, jak prototypowanie, realizacja, wypracowanie modelu biznesowego, przygotowanie do premiery produktu, a także wesprą w pozyskiwaniu klientów i środków finansowych na dalszy rozwój.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Stworzenie inkubatora dla start-upów to kolejny krok firmy Samsung w kierunku zwiększenia swojego zaangażowania w cyfryzację Polski. Chcemy wspierać młode innowacyjne firmy dzieląc się naszymi doświadczeniami. Będąc czołową spółką technologiczną na rynku konsumenckim doskonale znamy potrzeby klientów. – mówi Hadrian Baumann, prezes polskiego oddziału Samsung Electronics.

Duże znaczenie Inkubatora podkreśla także wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki – Polska w perspektywie kilku lat ma ambicje stać się europejskim hubem nowych technologii. Mamy w Polsce fantastycznych absolwentów uczelni technicznych, mamy zorientowaną na wysokie technologie rządową strategię rozwoju, mamy wreszcie polskie start-upy coraz śmielej podbijające rynki zagraniczne. Niezwykle ważna jest przy tym współpraca dużych firm z małymi. Dobrze, że dostrzegają to tacy znaczący rynkowi gracze jak Samsung. Cieszę się, że inkubator powstaje w Rzeszowie. To szansa dla młodych firm z Polski wschodniej, by już wkrótce dorównali sukcesowi światowych marek.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Razem z Samsung Inkubator Rzeszów w ramach najnowszej części akcji Zmienimy Świat zaprezentujemy Wam kilka innowacyjnych startupów, które biorą udział w programie inkubacyjnym. Wśród nich znajdą się:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • JITIV – system typu smart home, który wspomaga użytkowników w efektywnym wykorzystaniu energii elektrycznej,
  • CONTROL COLD – system wczesnego ostrzegania przed wyciekiem substancji szkodliwych dla środowiska z urządzeń chłodniczych i przeciwpożarowych,
  • WISE GLASS – inteligentne lustra pozwalające na wyświetlanie dopasowanych reklam np. w publicznych toaletach.

Z kolejnych materiałów dowiesz się także, jak Samsung Inkubator Rzeszów może pomóc Twojemu startupowi, co umożliwia i jak dzięki niemu postawisz pierwsze kroki na rynku.

Jeśli chcesz zgłosić swój startup do programu, nie zwlekaj i aplikuj na tej stronie.

Więcej materiałów dotyczących nowych technologii i innowacji, które pozwolą zmienić świat na lepszy znajdziesz na stronie #ZmienimyŚwiat.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.