Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Schulz brand friendly wydziela komórkę social media. Katarzyna Czajkowska na czele nowego działu

Agencja Schulz brand friendly wydziela komórkę social mediową, na czele której staje Katarzyna Czajkowska. W skład zespołu wchodzą graphic designerzy, copywriterzy oraz media plannerzy.
O autorze
1 min czytania 2020-06-15

W wyniku ostatnich zmian strukturalnych obsługa social media stała się niezależnym działem agencji. Dotychczas stanowiła element zespołów kreatywnych. 

– Decyzja związana jest ze zmieniającym się charakterem briefów i prac realizowanych przez agencję. To znajduje swoje odzwierciedlenie również w przychodach firmy, obszar mediów społecznościowych staje się dla agencji coraz bardziej widoczny i znaczący. Stąd też decyzja, aby wydzielić zespół specjalistów, dla których social media są chlebem powszednim i którzy mogą samodzielnie w sposób efektywny realizować projekty – komentuje Andrzej Kapera, managing director Schulz brand friendly.

Katarzyna Czajkowska działa w branży marketingowej od 10 lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywała, planując strategie komunikacji i działania w mediach tradycyjnych i interaktywnych dla marek lokalnych i ogólnopolskich, m.in. Kupiec, Mokate, Ustronianka, Eveline, Bioderma, Oknoplast, Unimil czy T-Mobile. Przez ostatnie 5 lat była związana z firmą Maspex, gdzie współtworzyła całoroczne strategie komunikacji w Polsce i krajach bałtyckich dla portfolio marek Kubuś, Lubella i Tiger oraz wybrane działania reklamowe innych marek firmy.

Agencja Schulz brand friendly w zakresie social mediów obsługuje m.in. Wawel, Polskie Koleje Linowe czy BNP Paribas Security Services. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj