Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Serki Łaciate startują z nową loterią „WYGRAJ TO, CO WAŻNE W KUCHNI”

15 maja wystartowała Loteria Serków Łaciatych „WYGRAJ TO, CO WAŻNE W KUCHNI”, a wraz z nią kampania telewizyjna opracowana dla Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie.
O autorze
1 min czytania 2023-05-15

Serki Łaciate pojawią się w sklepach w nowym, loteryjnym opakowaniu. W ramach promocji loterii przygotowano spot reklamowy, który będzie emitowany do 30 czerwca w stacjach ogólnopolskich (TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat i stacje tematyczne). Loteria będzie również szeroko wspierana w internecie m.in. poprzez działania digital oraz współpracę z influencerami na Instagramie i TikToku.

Mechanizm aktywacji polega na zakupie dowolnego Serka Łaciatego, zachowania paragonu oraz jego rejestracji na stronie loteryjnej. W loterii można wygrać 3 x 15 000 złotych, 16 x 2000 złotych w postaci vouchera na zakup sprzętu AGD oraz nagrody natychmiastowe o wartości 100 złotych. Rejestracja do loterii trwa od 15.05 i zakończy się 09.07. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie.

Za strategię i kreację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic. Obie agencje rozpoczęły współpracę z Mlekpolem w 2020 roku, jest to więc czwarty rok współpracy i kontynuacja platformy „ŁaciaTY i JA” w nowym wydaniu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj