Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Sfera Group poprowadzi komunikację dla Sky Tower

Sfera Group, wrocławska agencja PR i content marketingu, rozpoczęła w sierpniu współpracę z Adventum Group, funduszem inwestycyjnym zarządzającym kompleksem Sky Tower. W ramach projektu agencja zajmuje się działaniami z zakresu PR, media relations oraz doradztwa komunikacyjnego dla marki Sky Tower.
O autorze
1 min czytania 2022-09-21

Najwyższy budynek we Wrocławiu, jeden z najwyższych w Polsce i jedyny, który łączy w sobie funkcję biurową, mieszkalną i handlową – Sky Tower to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które w ciągu 10 lat stało się jednym z symboli stolicy Dolnego Śląska.

Komunikacja na wysokim poziomie

W ramach rozpoczętej współpracy agencja zajmie się szeroką komunikacją kompleksu Sky Tower z mediami oraz doradztwem komunikacyjnym. Współpraca z mediami branżowymi, związanymi z zarządzaniem nieruchomościami, handlem, finansami i biznesem obejmie dystrybucję informacji na temat nowych najemców, strategii rozwoju kompleksu, zmian w funkcjonowaniu galerii oraz szeroko pojętą tematykę inwestycyjną. Natomiast informacje skierowane do lokalnej prasy i portali związane będą z wydarzeniami, które regularnie inicjowane się na terenie galerii handlowej, jak również z rozwojem nowych usług w obrębie obiektu.

Możliwość pracy nad projektem, który jest tak mocno związany z Wrocławiem to dla nas olbrzymia przyjemność i wyróżnienie. Widzieliśmy, jak powstaje Sky Tower, śledziliśmy zmiany, które zachodziły przez ostatnie lata, a teraz możemy być częścią kolejnego etapu i pracy nad rozwojem i wzmacnianiem wizerunku jak dotąd jedynego wrocławskiego drapacza chmur – mówi Andrzej Czech, CEO & strategy director w Sfera Group.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj