Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Sklep Roberta” – Robert Biedroń otworzył sklep internetowy z odzieżą i gadżetami

„Sklep Roberta” – Robert Biedroń otworzył sklep internetowy z odzieżą i gadżetami
Nowy biznes byłego prezydenta Słupska powstał z myślą o osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na solidarności i demokracji.
O autorze
1 min czytania 2018-12-10

zdjęcie: twitter.com/RobertBiedron

Robert Biedroń otworzył swój własny sklep internetowy zatytułowany „Sklep Roberta”. Jak czytamy na stronie, nowy biznes byłego prezydenta Słupska powstał z myślą o osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na solidarności i demokracji oraz progresywne podejście do otaczającego nas świata.

W ofercie sklepu znajdziemy m.in. koszulki, bluzki oraz kubki, na których znajdują się rysunki symbolizujące świeckie państwo, tolerancję i wolne media.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wszystkie środki zebrane za sprzedaż produktów ze sklepu Roberta Biedronia zostaną przekazane na cele statutowe think tanku polityka założonego w 2014 roku, czyli Fundacji Instytut Myśli Demokratycznej.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Co więcej, jak zapewnia Robert Biedroń, wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce, u certyfikowanych producentów, stosujących wyłącznie uczciwe i etyczne praktyki biznesowe. 

PS

Torba z napisem „Première Dame” za 19 euro, kubek z portretem Emmanuela Macrona za 24,90 euro, zegarek z niebiesko-biało-czerwoną bransoletą za 169 euro – od 14 września pamiątki związane z Pałacem Elizejskim i Republiką Francuską można kupować online. Środki zostaną przeznaczone na odnowę Pałacu.