Słoneczniki z klocków Lego na wrocławskim rynku

Słoneczniki z klocków Lego na wrocławskim rynku
Pod koniec listopada br. na wrocławskim rynku pojawiła się nietypowa instalacja – składała się ona ze słoneczników wykonanych z klocków Lego. A wszystko to w ramach globalnej kampanii marki pod hasłem „Rebuild the World”.
O autorze
0 min czytania 2020-12-03

Słoneczniki z klocków Lego powstały z okazji tegorocznego dnia życzliwości. Znaleźć je można na wrocławskim rynku, tuż obok Krasnala Życzliwka. Zostaną tam aż do świąt.

Co ciekawe, to nie jedyna zbudowana z klocków instalacja marki Lego, która niedawno pojawiła się w polskim mieście – pod koniec listopada w Krakowie tuż obok Wawelu umieszczono ziejącą ogniem owcę.

Nietypowe instalacje powstały w ramach globalnej kampanii marki Lego pod hasłem „Rebuild the World”, której celem jest celebrowanie kreatywności, a także inspirowanie do poszukiwania rozwiązań przyjaznych środowisku i dążących do tego, by zmienić świat na lepsze.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

LEGO zaprezentowało swoją nową, świąteczną kampanię. Za jej pomocą marka zachęca do celebrowania magii codzienności, której dzieci doświadczają, bawiąc się słynnymi klockami. Jej bohaterami są rodziny, które spędzają radosne chwile podczas wspólnej zabawy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing