Sport.pl Live! – aplikacja mobilna dla Agory od LookSoft

Sportowy serwis Agory Sport.pl udostępnił swoim czytelnikom nową aplikację mobilną Sport.pl Live!, która zawiera tekstowe relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Projekt zrealizowała agencja marketingu mobilnego Looksoft.
O autorze
1 min czytania 2012-12-07

Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android mogą teraz śledzić na żywo imprezy sportowe bezpośrednio na ekranie swojego telefonu. W aplikacji Sport.pl Live! znajdą się tekstowe relacje z igrzysk olimpijskich, meczów polskiej ekstraklasy, Ligi Mistrzów, mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach, a także zawodów narciarskiego Pucharu Świata, czy wyścigów Formuły 1. W aplikacji można również sprawdzać wyniki ze wszystkich rozgrywek piłkarskich lig w Hiszpanii, Niemczech, Anglii, Włoszech oraz polskich lig w siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce. Dane aktualizowane są co kilkadziesiąt sekund.

Aplikacja Sport.pl Live! pozwala użytkownikowi w prosty sposób wybrać konkretne wydarzenia, o których chce być informowany nawet, gdy telefon jest nieaktywny. Została zaprogramowana, aby uaktywnić telefon w celu zakomunikowania użytkownikowi np. „Teraz! Wejdź do aplikacji, bo Lewandowski strzelił gola Bayernowi!”.

– Dzięki Sport.pl Live! kibice uzyskują z poziomu swojego telefonu komórkowego błyskawiczny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji ze świata sportu. Ponadto, otrzymują na bieżąco powiadomienia o aktualnych wydarzeniach z wybranych wydarzeń i ulubionych dyscyplin – powiedział Marcin Gadziński, redaktor naczelny serwisu Sport.pl.

– Aplikacja mobilna dla fanów sportu to doskonałe uzupełnienie mediów, w tym czasopism, serwisów internetowych, czy telewizji o tematyce sportowej. Nie tylko zwiększa atrakcyjność treści oferowanych przez tradycyjne medium, a także pozwala pozyskać nowych odbiorców – powiedział Dariusz Kocięcki, Business Development Manager z Looksoft.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Kategoria sport jest szczególnie wrażliwa na jak najszybszy dostęp do wyników meczów, rozgrywek, czy zajętych przez sportowców miejsc w zawodach. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja odpowiada potrzebie sprawnego odnalezienia interesującej nas informacji co mam nadzieję zostanie docenione przez kibiców sportowych – potwierdza Łukasz Makowski Prezes Zarządu LookSoft Sp z o.o.

Aplikacja Sport.pl Live! jest dostępna bezpłatnie w Google Play.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się