Sport.pl na żywo w Digital OOH

Do końca czerwca br. wszystkie informacje sportowe ze Sport.pl emitowane są na żywo na cyfrowych nośnikach największej w Polsce sieci Digital OOH należącej do Screen Network. Sieć odpowiada za zaplanowanie oraz realizację kampanii serwisu w tym kanale.
O autorze
1 min czytania 2012-06-19

 Wyniki, zapowiedzi i relacje z rozgrywek sportowych to podczas Euro 2012 wyjątkowo pożądany przez konsumentów kontent. Zrealizowana przez Screen Network S.A. kampania Digital OOH dla Sport.pl obejmuje swoim zasięgiem ok. 15 tys. cyfrowych nośników reklamowych (POS TV, LED) w prawie 400 lokalizacjach w całej Polsce (stacje benzynowe, supermarkety, dworce kolejowe). Dedykowana platforma, w czasie rzeczywistym pobiera dane z bazy Sport.pl, emitując na żywo wszystkie najważniejsze informacje oraz wydarzenia sportowe.

 – Kampania dla Sport.pl przenosi informacje serwowane w czasie rzeczywistym w kanale online do przestrzeni miejskiej. Pod tym względem zaoferowaliśmy klientowi unikalne rozwiązanie przetwarzające jego dane i emitujące je na nośnikach należących do naszej sieci. Jest to naturalne połączenie możliwości technologicznych z zasięgiem, jaki zapewniamy naszym klientom. Dodatkowo, każdy przekaz dopasowany jest przez nas względem takich parametrów, jak wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz zainteresowania odbiorcy. W przypadku zasięgu zapewnionego Sport.pl, liczba kontaktów z nośnikami podczas 30 dni kampanii przekroczy 38 mln – komentuje Marcin Boruta, prezes zarządu Screen Network S.A.