Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Spot Akcji Demokracja pokazuje, co może się stać, gdy odpuścimy sobie Europę

Spot Akcji Demokracja pokazuje, co może się stać, gdy odpuścimy sobie Europę
Terror rosyjskiej inwazji z perspektywy matki – sugestywny spot zrealizowany dla Akcji Demokracja ma uświadomić Polkom i Polakom, że wybory 9 czerwca 2024 roku do Parlamentu Europejskiego są bardzo ważne. Bezpieczeństwo Polski i Europy nie jest nam dane raz na zawsze.
O autorze
1 min czytania 2024-05-27

W spokojny dzień matka kilkuletniej dziewczynki zostaje uprowadzona z domu przez uzbrojonych napastników. Wraz z innymi mieszkańcami swojego miasta trafia w odosobnione miejsce otoczona żołnierzami mówiącymi po rosyjsku…

– Możemy mieć silną Unię Europejską, która skuteczną polityką w zarodku zdusi ryzyko zbrojnej inwazji. Agresywna Rosja, cyberataki na infrastrukturę krytyczną, szerząca się dezinformacja i fake newsy, które mają polaryzować europejskie społeczeństwo – te zagrożenia dotykają nas już dzisiaj. Żaden kraj nie jest w stanie sam stawić im czoła. Dlatego właśnie teraz potrzebujemy silnej i zjednoczonej Europy. Naszym spotem ostrzegamy, co może się stać, jeśli odpuścimy sobie odpowiedzialność za przyszłość Polski i Europy, nie głosując 9 czerwca w wyborach do europarlamentu – mówi Karolina Skowron-Baka, dyrektorka zarządzająca i prezeska zarządu Akcji Demokracja.

Premiera spotu odbyła się w niedzielę 26 maja 2024 roku o godzinie 12:00 w kinie Luna w Warszawie. Za realizację klipu odpowiada agencja kreatywna 2012.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zdjęcia: mat. pras.

Słuchaj podcastu NowyMarketing