Spotify umożliwia tworzenie playlist dla zwierząt, które zostają same w domu

Spotify umożliwia tworzenie playlist dla zwierząt, które zostają same w domu
Popularna platforma Spotify wprowadziła niedawno usługę z myślą o naszych pupilach – nietypowy konfigurator muzyki Pet Playlists pozwala na stworzenie playlisty dla zwierząt, które zostają same w domu.
O autorze
1 min czytania 2020-02-03

Z pewnością każdy, kto posiada jakieś zwierzę w domu, często zastanawia się, jak nasz pupil zachowuje się podczas naszej nieobecności. Najpewniej po prostu przez większość czasu śpi, lecz co w sytuacji, gdy ukochany kot czy pies cały czas tęskni? Z pomocą przychodzi nowy konfigurator platformy Spotify. 

Pet Playlists pozwala na stworzenie specjalnych playlist dla naszych zwierzaków, które zostają same w domu. Listy odtwarzania głównie opierają się na muzyce, której słuchamy na co dzień, ale także dopasowywane są m.in. do usposobienia pupila.

Przede wszystkim, przy tworzeniu playlisty dla naszego zwierzaka, musimy określić czy jest to kot, pies, czy może chomik lub iguana. Następnie określamy charakterystykę pupila – czy jest on energiczny, a może nieśmiały lub apatyczny. Na koniec można dodać imię zwierzęcia, a także zdjęcie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W efekcie otrzymujemy playlistę składającą się z kilkudziesięciu utworów. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Wiedzieliście, że psie szczekanie to świetna muzyka? Przekonuje o tym pewien nietypowy polski sklep dla psów i kotów, który stworzył piosenkę pełną „psich bitów”.

PS2

W ramach kampanii „The Season of Good Dog” marka Pedigree stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.