#SpotifyWrapped – 10 miesięcy podcastu „Do zobaczenia w Multikinie” w 2022r.

Z końcem lutego br. wystartował podcast „Do zobaczenia w Multikinie”. Po prawie 10 miesiącach sieć kin Multikino podsumowuje 28 zrealizowanych odcinków za sprawą Spotify, który przygotował wrapped 2022 dla audycji.
O autorze
1 min czytania 2022-12-12

Podcast „Do zobaczenia w Multikinie” ma już 28 odcinków, a w nim w jednym cyklu Piotr Olczyk i Monika Sterkowiec dyskutują o najważniejszych premierach filmowych, a w drugim – „Kanapa Knapa w Multikinie” Łukasz Knap prowadzi pogłębione rozmowy z filmowymi aktorami. Od września na jego kanapie gościły gwiazdy jesienny premier kinowych: Borys Szyc, Katarzyna Figura, Mateusz Banasiuk, Grzegorz Małecki, Mateusz Kościukiewicz, Olga Bołądź i Piotr Trojan.

Podsumowanie #SpotifyWrapped pokazało, że od początku istnienia podcastu nagrano 654 minuty materiału. To więcej niż 66% innych twórców w kategorii Film i telewizja. Pierwszy odcinek poświęcony Batmanowi ma 202% więcej odtworzeni niż inne odcinki. Ponadto „Do zobaczenia w Multikinie” jest wśród 5% najczęściej udostępnianych podcastów na świecie!

– Pracę nad naszym podcastem rozpoczęliśmy na początku roku. Tworzenie tego contentu daje nam dużą satysfakcję, a najważniejsze jest to, że według #SpotifyWrapped społeczność ocenia „Do zobaczenia w Multikinie” na 4,9/5. To ogromny sukces wszystkich twórców i sygnał, że warto rozwijać ten kanał komunikacji z widzami w kolejnym roku – dodaje Aleksandra Siedlecka, Digital Marketing Coordinator w Multikinie.

„Do zobaczenia w Multikinie” jest na liście:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • 10 ulubionych podcastów 537 fanów,
  • 5 ulubionych podcastów 415 fanów,
  • Ulubionym podcastem 163 fanów.

Podcast jest dostępny: na platformie Spotify, w Google Podcasts oraz w Apple Podcast.

Słuchaj podcastu NowyMarketing