Spotkaj się z najbardziej doświadczonymi ekspertami od technologii marketingowych z Polski i zagranicy

Ruszyły zapisy na SaaS Meetup #MarTech. Już 3 czerwca do Krakowa przyjeżdżają najbardziej doświadczeni eksperci od technologii marketingowych z Polski i zagranicy
O autorze
1 min czytania 2015-05-20

W wydarzeniu wezmą udział europejskie startupy, które działają w branży MarTech i chcą poszerzyć swoją wiedzę, wymienić doświadczenia z innymi zespołami oraz poznać potencjalnych inwestorów. Organizatorem spotkania jest krakowski fundusz inwestycyjny Innovation Nest.

SaaS Meetup to seria bezpłatnych jednodniowych wydarzeń – prezentacje międzynarodowych ekspertów, sesje mentoringowe oraz grupy dyskusyjne.

Podczas sesji mentoringowych ponad 100 zespołów z Europy będzie mogło porozmawiać z takimi osobami jak Michał Sadowski z Brand24, Michał Jaskólski z Nokaut.pl czy Lincoln Murphy z Sixteen Ventures. Oprócz tego w planie wydarzenia prezentacje o budowaniu produktów marketingowych oraz grupy dyskusyjne o monitoringu social media, budowaniu landing page, Email Marketingu, zbieraniu danych i wielu innych tematach.

Wydarzenie ma formułę zamkniętą, a ilość miejsc jest limitowana. Zainteresowane zespoły mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na stronie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Branża technologii marketingowych w ostatnich latach eksplodowała. Fundusze VCs inwestują w nią miliardy dolarów, a tysiące zespołów z całego świata tworzą coraz to nowe produkty by zaspokoić niekończące się potrzeby online marketerów. To z czym mamy teraz do czynienia jest największą rewolucją od czasów wprowadzenia druku do reklamy. W samej Polsce mamy dziesiątki ciekawych firm z tej branży.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się