Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Sprawdź nowy Kreator Wiadomości GetResponse w praktyce – weź udział w konkursie i wygraj iPada!

GetResponse udostępnił wersję beta rewolucyjnego Kreatora Wiadomości umożliwiającego tworzenie zaawansowanych graficznie newsletterów bez konieczności znajomości kodu HTML czy obsługi programów graficznych.
O autorze
1 min czytania 2012-05-23

Możliwości Kreatora można sprawdzić biorąc udział w konkursie na najlepszy newsletter, w którym główną nagrodą jest iPad.

GetResponse, największy w Polsce dostawca usług email marketingowych, wprowadził do swojej platformy wersję beta Kreatora Wiadomości, który całkowicie zmienia dotychczasowy sposób tworzenia newsletterów. Umożliwia on tworzenie zaawansowanych graficznie wiadomości email bez konieczności znajomości kodu HTML czy obsługi programów graficznych.

Użytkownicy GetResponse mogą korzystać z gotowych szablonów newsletterów lub różnych layoutów wiadomości. Każdy z nich zawiera różne warianty rozmieszczenia treści i grafik, które za pomocą kilku kliknięć można przebudować dodając do nich nowe kolumny tekstu, przyciski social media i grafiki. W ten sposób można zrealizować niemal każdą wizję newslettera – bez względu na markę lub branżę firmy.

Dodatkowo, funkcja drag’n’drop (przesuń i upuść) uprości edycję grafik do minimum. Pozwala ona z łatwością przesuwać, kopiować, zapisywać czy zmieniać rozmiar zdjęć i grafik, dzięki którym wiadomości nabiorą żywych i przykuwających wzrok barw.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kreator Wiadomości umożliwia również powrót do poprzedniej wersji tworzonej wiadomości – bez ryzyka utraty tej aktualnej. Dzięki temu można porównywać i tworzyć alternatywne wersje wiadomości. Poza tym, każdy element tworzonej wiadomości można zapisać i wykorzystać w kolejnych newsletterach.

“Nowy Kreator Wiadomości to nie jest tylko kolejna nowa funkcjonalność GetResponse. To jest prawdziwa rewolucja w email marketingu, która całkowicie zmienia sposób tworzenia newsletterów. Marketerzy i przedsiębiorcy, nie potrzebują już grafików i webmasterów, aby móc wysłać atrakcyjny graficznie newsletter do swoich klientów. Teraz całą wiadomość mogą od A do Z zaplanować i zbudować sami w kilka minut.” – mówi Szymon Grabowski, prezes Implix (GetResponse).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Aby zachęcić do sprawdzenia możliwości nowego Kreatora Wiadomości, zespół GetResponse ogłosił konkurs “Sprawdź swoją kreatywność z rewolucyjnym Kreatorem Wiadomości GetResponse”. Aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć newsletter i zgłosić go do konkursu. Newslettery będą oceniane przez niezależne jury w składzie: zespoły redakcyjne serwisów Webhosting, Marketingowiec i Mam Startup, blogera – Mirka Połyniaka oraz eksperci email marketingu z GetResponse.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Konkurs trwa od 21 maja do 6 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 12 czerwca 2012. Patronami medialnymi konkursu są: Dziennik Internautów, Marketingowiec, Marketer +, Mam Startup, Proseed i Webhosting.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: http://www.getresponse.pl/promo/konkurs-kreator-wiadomosci