Sprzedajesz w internecie? Włącz dostawę ORLEN Paczka!

Sprzedajesz w internecie? Włącz dostawę ORLEN Paczka!
O autorze
2 min czytania 2021-10-27

Liczba firm, które opierają swoją działalność na sprzedaży internetowej, nieustannie rośnie. Coraz większa liczba przedsiębiorców dostrzega w internecie ogromną szansę na wyższe zyski oraz rozwój swojego biznesu. Należysz do grona sprzedawców internetowych, którzy poszukują najlepszych narzędzi dla swojej działalności? ORLEN Paczka to nowoczesna usługa przesyłkowa skierowana do sklepów internetowych, którzy stawiają na przyszłościowe rozwiązania.

Na czym polega usługa ORLEN Paczka?

Każdy sprzedawca internetowy powinien zapewnić swoim klientom możliwość wygodnego doręczenia zamówionych produktów. Najlepiej, jeśli klienci mają do wyboru kilka wariantów dostawy. ORLEN Paczka to nowość na rynku przesyłkowym. Usługa pozwala wygodnie nadawać i odbierać paczki w jednym z ponad 6000 punktów, w tym w kioskach RUCH, Automatach Paczkowych, wybranych stacjach paliw ORLEN oraz w punktach partnerskich. ORLEN Paczka to oferta dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą dać swoim klientom możliwość wygodnego odbioru paczki w wybranym punkcie. Liczba lokalizacji punktów odbioru jest coraz większa, dzięki czemu odebranie paczki staje się jeszcze łatwiejsze.

ORLEN Paczka – warunki dostawy

Dynamicznie rozwijasz sprzedaż w internecie i szukasz optymalnych rozwiązań w zakresie nadawania paczek? Usługa ORLEN Paczka dopasuje się do Twojego biznesu i pozwoli w ekspresowym tempie dostarczać przesyłki na terenie całego kraju. Paczkę możesz nadać w najbliższym punkcie RUCH, ORLEN lub punkcie partnerskim, bądź zlecić odebranie jej przez kuriera z Twojego magazynu. W tym celu skorzystaj z formularza nadań znajdującego się na stronie www.orlenpaczka.pl.

Jakie są warunki dostawy przesyłek? Maksymalna waga paczki standard nie może przekraczać 20 kg, a w przypadku paczki wysyłanej do Automatu Paczkowego lub stacji Orlen – 25 kg. Dokładnie określone są również maksymalne wymiary przesyłki: paczka standard może mierzyć maksymalnie 20x30x50 cm, a paczka skierowana do Automatu Paczkowego bądź stacji paliw Orlen – 41x38x60 cm.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dlaczego warto skorzystać z usługi ORLEN Paczka?

Wizytówką usługi ORLEN Paczka są wygodne i bezpieczne przesyłki do wybranych punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Szczególnym atutem usługi jest również krótki czas dostawy, który wynosi 1-2 dni robocze. Przesyłka czeka w punkcie odbioru aż przez 3 dni z możliwością przedłużenia o 1 dzień za pomocą aplikacji mobilnej. To wygodne rozwiązanie stworzone na potrzeby klientów, którzy dysponują niewielką ilością czasu wolnego i mogą nie zdążyć odebrać paczki w określonym terminie. Kolejnym udogodnieniem jest aplikacja mobilna opracowana z myślą o jeszcze łatwiejszym i wygodniejszym odbieraniu paczek. Oprogramowanie umożliwia między innymi śledzenie przesyłki, zdalne otwieranie skrytki oraz przedłużenie czasu na odbiór.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi ORLEN Paczka lub chcesz poznać szczegółową ofertę, odwiedź stronę www.orlenpaczka.pl. Już teraz dołącz do ORLEN Paczka i rozwijaj swoją sprzedaż w internecie!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Artykuł powstał we współpracy z ORLEN Paczka.