Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Stanowisko Omnicom Group w sprawie działalności na rynku rosyjskim

Omnicom Group wydało oświadczenie, w którym potwierdza, że wycofuje się z rynku rosyjskiego.
O autorze
1 min czytania 2022-03-17

Oświadczenie Omnicom Group w języku angielskim:

We can confirm that Omnicom is withdrawing from Russia and working with local partners to dispose of all of our investment positions.

We have been planning an orderly process to ensure continuity of services for clients and to provide a future for our Russian colleagues some who have been with Omnicom for decades. We expect to finalize details shortly.

As the violence and humanitarian crisis continues in Ukraine our number one priority remains the safety and well-being of our more than 200 colleagues and their families there. We are in constant contact with our Ukrainian agency leaders and supporting our people with much needed humanitarian assistance, including transportation, accommodations, visa and working papers, translation services, relocation support, supplies and medical support. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

We continue to keep our affected colleagues in our thoughts and hope for peace.

Komentarz DDB Warszawa:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Stanowisko DDB Warszawa w sprawie działalności na rynku rosyjskim i białoruskim jest jasne i stanowcze: dopóki trwa niczym nieuzasadniona napaść na Ukrainę i jej bezbronnych obywateli, dopóty nie powinno się robić biznesu ani w Rosji/Białorusi, ani z rosyjskimi i białoruskimi firmami w Polsce.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Chcemy podkreślić, że DDB Warszawa nie obsługuje klientów w Rosji/Białorusi ani z Rosji/Białorusi oraz nie realizuje kampanii na rynku rosyjskim lub białoruskim. Żaden klient DDB Warszawa nie prowadzi działalności w Rosji lub, jeśli prowadził, to zadeklarował jej zaprzestanie w najbliższym czasie. DDB Warszawa, prócz bieżącej działalności i rozwoju firmy, skupia się obecnie na pomocy sąsiadom z Ukrainy. Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy w ramach oddolnych inicjatyw aktywnie organizują zbiórki oraz goszczą u siebie potrzebujących z Ukrainy.

Paweł Kastory, CEO DDB Warszawa,
Szymon Gutkowski, managing director – partner, DDB Warszawa