Starcom wygrał przetarg na obsługę marki ISOVER

Grupa Saint-Gobain rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki ISOVER w obszarze planowania i zakupu mediów. Zwycięzcą przetargu jest agencja mediowa Starcom, która będzie kontynuować rozpoczętą w 2006 r. współpracę z marką.
O autorze
0 min czytania 2017-05-15

Przetarg dotyczył obsługi w obszarze planowania i zakupu wszystkich mediów dla producenta materiałów izolacyjnych marki ISOVER. Do procedur przetargowych zaproszone zostały łącznie cztery agencje, których nazwy nie zostały ujawnione, podobnie jak wartość budżetu.

Bardzo sobie cenimy współpracę z agencją Starcom, ponieważ kluczowe znaczenie ma dla nas profesjonalizm zespołu i kreatywność proponowanych rozwiązań, a to wyróżniało ofertę Starcomu na zakup mediów do naszej najnowszej kampanii reklamowej „Dom pełen ciepła”. Konkurencyjna oferta finansowa, przypieczętowała naszą decyzję o kontynuowaniu współpracy. – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Wynik przetargu oznacza dla agencji Starcom realizację mediową szerokozasięgowej kampanii wizerunkowej ISOVER – Dom pełen ciepła, której trzonem jest reklama telewizyjna, wspierana przez działania PR, reklamę w prasie, internecie, mediach społecznościowych oraz outdoor.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj