Stary banner ze Strefy Kibica? Nie – to nowa torba promująca Gdańsk

Stary banner ze Strefy Kibica? Nie – to nowa torba promująca Gdańsk
Jak wykorzystać bannery promocyjne, które zostały po zakończonych niedawno mistrzostwach świata w piłce nożnej? W Gdańsku uszyto z nich oryginalne torby promujące miasto.
O autorze
1 min czytania 2018-08-06

W Gdańskiej Organizacji Turystycznej pojawił się nowy gadżet pamiątkowy – ekologiczne torby wielokrotnego użytku uszyte z… bannerów promocyjnych, które podczas mundialu 2018 zdobiły Strefę Kibica na Targu Węglowym. Użyty materiał sprawia, że każda z naszych nowych toreb jest unikatowa.

Wśród pamiątek z Gdańska możemy jeszcze znaleźć m.in. kubek „Złap Gdańsk za ucho”:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

kubek termiczny „Gdańsk szczelnie otwarty na ludzi”:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

i t-shirty damskie „Obnoszę się z Gdańskiem”:

PS Banki Żywności: kupuj samotne banany

W ideę zero waste doskonale wpisuje się także akcja Banków Żywności, które zachęcają do kupowania pojedynczych bananów: Kupuj samotne banany! Banki Żywności zachęcają, by ratować niechcianą żywność

PS2 Odpowiedzialnie nad Wisłą: wymień odpady na butelkę wody

W Warszawie nad Wisłą w ramach programu „Dzielnica Wisła” stanęły dwa automaty, w których można wymienić plastikowe butelki typu PET i puszki po napojach na butelkę wody Żywiec Zdrój: Odpowiedzialnie nad Wisłą: wymień odpady na butelkę wody

PS3 5 światowych marek, które rozpoczęły ekologiczną rewolucję

Coraz więcej firm angażuje się w ochronę środowiska i decyduje na wykorzystanie materiałów pochodzących z recyclingu. Największe światowe marki dążą do ograniczenia wytwarzania plastiku i poliestru poprzez szereg podejmowanych działań. O ciekawych przykładach takich działań możecie przeczytać w materiale 5 światowych marek, które rozpoczęły ekologiczną rewolucję.