Steinke Communications fotograficznie

Od marca grono klientów Steinke Communications powiększyło się o projekty z dziedziny sztuk wizualnych. Agencja odpowiada za komunikację: działań Fundacji Archeologia Fotografii, cyfrowego archiwum fotografii Wojciecha Plewińskiego wojciechplewinski.com...
O autorze
1 min czytania 2017-03-27

…  przygotowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych oraz, po raz trzeci, za media relations Miesiąca Fotografii w Krakowie, czołowego festiwalu fotograficznego w Europie.

Fundacja Archeologia Fotografii powierzyła Steinke Communications opracowanie i realizację kompleksowych działań media relations i komunikacji w mediach społecznościowych dla wystaw i wydarzeń fotograficznych organizowanych w 2017r. Agencja wesprze klienta w komunikacji marki oraz będzie doradzać w obszarze komunikacji usług digitalizacyjnych. Umowa została podpisana do końca 2017 r. z możliwością przedłużenia.

Umowa z Fundacją Sztuk Wizualnych, twórcą cyfrowego archiwum wojcichplewinski.com, przewiduje wspólne stworzenie i realizację strategii komunikacyjnej platformy oraz towarzyszącej jej wystaw. Umowę podpisano na czas nieokreślony. 

Projektowa współpraca z Festiwalem Miesiąc Fotografii w Krakowie obejmuje kompleksową obsługę w zakresie public relations, doradztwo strategiczne i wizerunkowe, prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami w Polsce i zagranicą oraz wsparcie komunikacyjne wydarzeń towarzyszących Miesiącowi Fotografii w Krakowie 2017. Umowę podpisano do lipca 2017r. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Klienci sami zgłosili się do agencji. Za projekty odpowiada PR Manager Maja Sztenke.

Słuchaj podcastu NowyMarketing