Stoisz w korku? Burger King dostarczy ci posiłek

Stoisz w korku? Burger King dostarczy ci posiłek
W ramach akcji „The Traffic Jam Whopper” Burger King ogłosił, że będzie dostarczać posiłki kierowcom stojącym w korkach, wprost do ich samochodów – zamówienia rozwozić będą dostawcy na skuterach.
O autorze
1 min czytania 2019-05-10

Burger King stworzył niezwykłą akcję, która uszczęśliwi niejednego kierowcę stojącego w miejskich korkach – w ramach „The Traffic Jam Whopper” dostawcy marki poruszający się na skuterach będą przywozić im posiłki, wprost do ich samochodów.

Taka akcja ruszyła właśnie w Meksyku. Jest ona reklamowana na wielkich billboardach znajdujących się w miejscach najbardziej zakorkowanych w ciągu dnia. Na nośnikach reklamowych codziennie pojawiają się komunikaty drogowe, informujące kierowców ile mniej więcej czasu zajmie stanie w korku i za ile minut mogą spodziewać się dostawy od Burger Kinga.

Usługa dostępna jest również w aplikacji Burger Kinga, w której kierowcy mogą samodzielnie złożyć zamówienie w najbliższej restauracji marki.

Za realizację odpowiada agencja We Believers.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Burger King w grudniu ogłosił niecodzienną akcję – każda osoba, która zamówi Whoppera znajdując się w okolicach McDonalda, otrzyma burgera za centa.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Burger King wpadł na dość nietypowy pomysł reklamowania opcji dostawy do domu klienta – w kampanii „Leave it to us” pojawiły się zdjęcia autentycznych wypadków samochodowych, spowodowanych przez nieuważnych klientów, którzy jechali po zamówione jedzenie.