Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Strefa Play na 23. Przystanku Woodstock – „To będzie LEGENDARNE”

Już w ten czwartek, 3 sierpnia, w Kostrzynie nad Odrą, rozpocznie się 23. Przystanek Woodstock - trzydniowa impreza pełna znakomitych występów i atrakcji dla miłośników muzyki, która jest podziękowaniem dla wolontariuszy pracujących podczas wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
O autorze
2 min czytania 2017-07-31

Kolejny raz nie zabraknie na festiwalu Strefy Play – wieloletniego partnera WOŚP i Przystanku Woodstock, którą od kilku dni promuje teledysk „To będzie legendarne” z udziałem Youtuberów oraz Jurka Owsiaka. Myślą przewodnią Strefy Play na tegorocznej edycji festiwalu będzie #PlayWoodstockMasters, czyli łączenie pokoleń i wspólne tworzenie legendarnych historii Woodstocku. Koncepcję kreatywną strefy opracowała agencja Plej, która zajmuje się również jej produkcją i będzie odpowiedzialna za koordynację wszystkich działań podczas nadchodzącego wydarzenia (w konsorcjum z Tabasco Jacek Stachera i MediaCom Warszawa).

18 lipca, na oficjalnym kanale YouTube Play, odbyła się premiera teledysku na Woodstock „TO BĘDZIE LEGENDARNE” – zaproszenia do udziału w wydarzeniu. Autorem piosenki i reżyserem klipu jest popularny twórca internetowy Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga). W teledysku zagrali również znani YouTuberzy: Red Lipstick Monster i Izak, gościnnie pojawił się także Jurek Owsiak.

Strefa Play co roku przyciąga tłumy Woodstock’owiczów. Wśród nich są prawdziwe legendy, które swoją charyzmą i pasją tworzą ten festiwal od lat. Razem z nimi Play chce pokazać, że Przystanek Woodstock to miejsce, w którym świetnie bawi się każdy, bez względu na wiek, płeć, preferencje muzyczne czy wykonywany zawód. Właśnie dlatego myślą przewodnią tegorocznej strefy Play będzie łączenie pokoleń i wspólne tworzenie historii Woodstocku. Twórcy klipu zapraszają nas do obejrzenia historii o tym, jak magia Przystanku Woodstock inspiruje wszystkich ludzi. YouTuber Maciek Dąbrowski wciela się w superbohatera, który zabiera wszystkich w podróż na legendarny festiwal, by przeżyć razem niezapomniane chwile.

By uhonorować osobowości, które tworzą historię Przystanku Woodstock, w tym roku na głównej scenie pojawią się Masterzy Woodstocku – prawdziwe legendy, które swoją obecnością – zwykle od lat – uświetniają imprezę pokazując, że każdy może znakomicie bawić się na Przystanku Woodstock oraz w Strefie Play, tworząc własną wyjątkową historię.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Strefa Play na Przystanku Woodstock będzie dostępna codziennie od południa do 3 w nocy. Ambasadorami Strefy Play będą oczywiście znani i lubiani YouTuberzy, którzy zaoferują uczestnikom festiwalu wspólną zabawę i moc atrakcji. Red Lipstick Monster zaprosi do Strefy Kreacji – wszyscy chętni będą mogli wykazać się kreatywnością, tworząc na własnym ciele wyjątkowe dzieła i plotąc wianki. Niezapomnianą pamiątkę z festiwalu pomoże stworzyć gif box z ruchomymi festiwalowymi tłami. Izak, w swojej Strefie Wyzwań, zaprosi gości festiwalu do mocnej zabawy oraz licznych atrakcji sportowych, z kolei Człowiek Warga ugości wszystkich w Strefie Imprez, gdzie odbędzie się – uwaga – piana party oraz nocny mapping 3D! Nie obejdzie się bez tradycyjnej już zjeżdżalni wodnej – w tym roku jeszcze wyższej niż zazwyczaj oraz Kręcioły – przeszkody z wipeout’a Jurka Owsiaka. Jak co roku operator zapewni Ładowarnię – miejsce, gdzie goście będą mogli odetchnąć, naładować baterię po szalonej zabawie i – przede wszystkim – swój telefon komórkowy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing