Ströer utrzymuje największy pakiet nośników CLP w Gdańsku

W wyniku postępowania konkursowego, przeprowadzonego przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni w dniu 27.09.2021, Ströer będzie nadal operatorem największego pakietu 257 wiat przystankowych w Gdańsku.
O autorze
1 min czytania 2021-10-04

Zgodnie z wynikami konkursu Ströer będzie dysponował pakietem 524 nośników reklamowych, znajdujących na 257 wiatach przystankowych w Gdańsku. Pakiet ten był największym z 3 oferowanych w postępowaniu Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni. Pozostałe dwa znajdą się w ofercie firm AMS i Synergic (odpowiednio 152 i 55 wiat).

– Cieszymy się z wyników konkursu i utrzymania największego pakietu w segmencie Citylight. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym jesteśmy liderem tego formatu, a z uwagi na zapisy Uchwały Krajobrazowej – liderem lokalnego rynku OOH. Największy pakiet nośników w wiatach daje nam możliwość zrealizowania efektywnych kampanii, zarówno zasięgowych, jak i tych targetowanych na poszczególne dzielnice miasta – mówi Andrzej Magdziak, CEO Ströer.

To kolejne rozszerzenie oferty Ströer o nośniki Citylight w ostatnim czasie. W 2019 roku firma przejęła pakiet nośników na poznańskich wiatach przystankowych oraz w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Uwzględniając nośniki w warszawskim Metrze, łącznie w ofercie Ströer znajduje się ponad 2300 powierzchni CLP.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj