TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu TikTok Ad Awards CE 2025! Termin upływa 24 września br.

Zgłoś kampanię

Sukcesja w zarządzie LTTM: Paweł Stano nowym prezesem, Krystian Botko w roli członka zarządu odpowiedzialnego za rozwój agencji TalentMedia

W konsekwencji wspólnych ustaleń Paweł Stano, wcześniej wiceprezes LTTM i prezes LifeTube, został prezesem grupy LTTM. Na nowym stanowisku zastąpił Krystiana Botko, który ustąpił z pełnienia dotychczasowej funkcji po zakończeniu integracji spółek TalentMedia, LifeTube i Gamellon w ramach grupy LTTM.
O autorze
1 min czytania 2020-10-01

Zmiana jest częścią wypracowanej w spółce strategii. Botko jako członek zarządu grupy LTTM będzie odpowiadał za koordynację kluczowych dla spółki projektów, kierując rozwojem agencji TalentMedia. W tej roli pozostanie do czerwca 2021 roku.

– 6 ostatnich lat spędzonych najpierw jako założyciel TalentMedia, później prezes i współwłaściciel LTTM to był wspaniały czas. Dzięki zaangażowaniu wielu fantastycznych ludzi udało się stworzyć i rozwinąć coś wielkiego. Zbudowaliśmy lidera influencer i gaming marketingu oraz wprowadziliśmy LTTM na wspaniałą ścieżkę wzrostu. Teraz przekazuję pałeczkę zarządzania tym już bardzo dużym, rozpędzonym organizmem najlepszemu specjaliście od zarządzania w tej branży jakiego znam – Pawłowi Stano – komentuje Krystian Botko, członek zarządu grupy LTTM.

Paweł Stano na nowo objętym stanowisku prezesa LTTM będzie zarządzał całą grupą, w skład której wchodzą firmy: sieć partnerska LifeTube, agencja TalentMedia oraz agencja gaming marketingu Gameset. Stano od 2016 roku pełnił rolę prezesa LifeTube, a po połączeniu sieci partnerskiej z agencją TalentMedia i powstaniu LTTM – został wiceprezesem grupy.

– Minął rok od powstania grupy LTTM i, choć ostatni czas był jednym z najtrudniejszych na rynku reklamy od dawna, możemy pochwalić się pozycją lidera wyznaczającego trendy w zakresie influencer marketingu. Zbudowaliśmy trwałą strukturę, a w jej umocnieniu kluczową rolę odegrał oczywiście Krystian. Wspólnie mieliśmy okazję pracować nad każdym etapem rozwoju grupy LTTM, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Czas na kolejną, wspólnie wypracowaną zmianę – Krystian będzie towarzyszyć nam w istotnej roli, zarządzajac agencją TalentMedia, a ja mogę przyjąć odpowiedzialność kierowania całą organizacją – mówi Paweł Stano, CEO grupy LTTM.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zmiany weszły w życie z dniem dzisiejszym, 1 października 2020 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing