Super Ranking SAR: rezultaty konkursów Innovation, KTR i Effie Poland w jednym miejscu

Super Ranking SAR: rezultaty konkursów Innovation, KTR i Effie Poland w jednym miejscu
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR) ogłasza pierwszą edycję Super Rankingu. Zgromadzone zostaną w nim firmy nagradzane w konkursach KTR, Innovation i Effie Poland.
O autorze
1 min czytania 2024-04-25

W 2023 roku SAR informował o planowanym wprowadzeniu Super Rankingu SAR, łączącego rezultaty konkursów Innovation, KTR i Effie Poland. Ranking ten będzie stanowił źródło informacji na temat najbardziej innowacyjnych, kreatywnych i skutecznych działań komunikacyjnych. Zyska także formę wizualną i zaprezentuje prace, które zostały nagrodzone we wszystkich konkursach.

Zgodnie z decyzją Zarządu SAR, ranking będzie skupiał się wyłącznie na klientach agencji, a wśród wyróżnionych znajdą się marki, które zdobędą największą liczbę punktów w konkursach Innovation, KTR i Effie. Zestawienie to może również stać się użyteczną bazą wiedzy na temat najlepszych i najczęściej nagradzanych kampanii w Polsce.

Dodatkowo przy okazji rankingu pojawi się możliwość przyznawania nagród za stosowanie dobrych i skutecznych praktyk przetargowych przez marketerów podczas przetargów, briefingów oraz współpracy z agencjami. Ogłoszenie wyników pierwszej edycji Super Rankingu planowane po zakończeniu wszystkich konkursów SAR, podczas gali wręczenia nagród konkursu Innovation 27 listopada 2024 roku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zdjęcia: mat. pras.

Słuchaj podcastu NowyMarketing