Supersamochody w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Uber zaprasza na przejażdżkę!

Ferrari 458 Italia, tysiąckonne Audi RS6 Sportmile czy Bentley Continental - to tylko niektóre modele samochodów, które 18 września będą woziły bezpłatnie użytkowników Ubera w Polsce w ramach akcji UberDRIVE.
O autorze
2 min czytania 2015-09-18

Aby zamówić supersamochód, wystarczy tego dnia skorzystać z aplikacji Uber w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście.

Uber działa na polskim rynku już od roku Jest dostępny w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, gdzie na stałe wpisał się w miejski krajobraz i zdobył uznanie użytkowników – jak wskazują wyniki przeprowadzonego niedawno badania IPSOS aż 95% z nich jest zadowolonych z korzystania z aplikacji*. Z okazji pierwszej rocznicy obecności na polskim rynku Uber przygotował dla swoich użytkowników szereg atrakcji. Już  w najbliższy piątek, 18 września, zaprasza na przejażdżki prowadzonymi przez kierowców precyzyjnych supersamochodami w ramach akcji UberDRIVE. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta będą mieli okazję zamówić przejazd jednym z samochodów dostarczonych przez Team Betsafe – międzynarodową drużynę sportowców różnych dyscyplin z Arturem Borucem na czele, startującą między innymi w legendarnym rajdzie Gumball 3000. Gumball 3000 jest od 15 lat jednym z najpopularniejszych rajdów samochodowych na świecie. Przeznaczony dla pasjonatów aut klasy premium, przykuwa uwagę gwiazd i fanów motoryzacji. Wśród kierowców biorących udział w wyścigu Gumball 3000 są słynni sportowcy, przedstawiciele świata filmu i muzyki jak DeadMau5, Tony Hawk czy John Olson.

„W ciągu ostatniego roku pojawiliśmy się w trzech polskich miastach, gdzie zdobyliśmy sympatię użytkowników i szybko staliśmy się częścią sieci transportu miejskiego. Chcieliśmy podziękować użytkownikom za lojalność wobec marki i entuzjastyczne przyjęcie w ciągu pierwszego roku naszej działalności. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego zarówno dla naszych stałych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć korzystać z Ubera. Wiemy, że spełniamy marzenia wielu z nich dając im możliwość przejażdżki autami klasy premium”  – mówi Kacper Winiarczyk, Dyrektor Operacyjny Ubera w Polsce.

Jak to działa?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby zamówić supersamochód w stylu Gumball 3000 wystarczy 18 września otworzyć aplikację Uber  i wybrać opcję przejazdu UberDRIVE. Funkcja ta będzie dostępna w godzinach 13:00 – 22:00 w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Przejazdy będą całkowicie bezpłatne i ograniczone czasowo do 15 minut, aby dać szansę jak największej liczbie użytkowników na doznanie wrażeń związanych z jazdą samochodem klasy premium.

Dodatkowo, osoby, które jeszcze nie skorzystały z Ubera, mogą zarejestrować się ze specjalnym kodem promocyjnym UBERDRIVEPL o wartości 40 złotych na pierwszy, standardowy przejazd (link do formularza rejestracyjnego:  get.uber.com/go/UBERDRIVEPL).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jakie samochody biorą udział w akcji?

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Wśród supersamochodów, którymi 18 września będą mogli podróżować mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta są:

Audi RS6 Sportmile to prawdziwy pogromca szos. Samochód napędza silnik o mocy 1000 KM +, dzięki któremu osiąga on prędkość 100km/h w 2,8 sekundy.

Ferrari 458 Italia osiąga prędkość 100 km/h w 3,5 sekundy. To ekskluzywne włoskie auto, o którym śnią miłośnicy motoryzacji, kosztuje ponad milion złotych. Napędza je 5,5-litrowy silnik o mocy 570 KM. Wskazówka na liczniku Ferrari 458 Italia pokaże maksymalnie 340 km/h.

Bentley Continental GT to uosobienie stylu i angielskiej elegancji. Luksusowy samochód napędzany silnikiem V12 o mocy 550 KM. Pozwala on rozpędzić się do setki w 4,8 sekundy i potrafi osiągnąć prędkość 318 km/h.

Ford Mustang GT 5.0 to samochód-legenda, postrach słynnej Route 66. Dzięki silnikowi o pojemności 5 litrów rozpędza się do setki w 4,8 sekundy.

NISSAN GT-R Black Edition to obecnie najszybszy seryjnie produkowany japoński samochód. Inżynierowie wyposażyli go w dwa sprzęgła, dzięki którym możliwe jest skrócenie czasu zmiany położenia. 600 KM pod maską przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że samochód rozpędza się do setki w zaledwie 2,7 sekundy.

Porsche Cayenne GTS LIFT to superszybki, wykonany z niemiecką precyzją samochód klasy SUV.  Mimo sporych gabarytów Porsche Cayenne zachowało drapieżną sylwetkę, adekwatną do swoich możliwości. Silnik o mocy 440 KM pozwala się jej rozpędzić do 100 km/h w 5,1 sekundy.

Badanie użytkowników aplikacji Uber zrealizowane przez IPSOS na zlecenie Ubera, sierpień 2015, N=912