Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Świąteczna kampania marki Tymbark. Daj coś od siebie – wielki świąteczny konkurs Kapsla!

Tymbark dobrze wie, że Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy chcemy dzielić się z innymi tym, co najlepsze. Właśnie dlatego marka stworzyła kampanię pod hasłem „Daj coś od siebie” i zachęca do spełniania marzeń bliskich osób!
O autorze
0 min czytania 2015-12-04

Główna akcja konkursowa toczyć się będzie od 2.12 do 23.12.2015 poprzez aplikację konkursową pod adresem www.dajcosodsiebie.pl. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać list do Kapsla Mikołaja i opisać marzenie bliskiej osoby. Najciekawsze z marzeń zostaną spełnione, a dla nadawców listów Kapsel przygotował codzienny zestaw wartościowych nagród!

To jeszcze nie koniec Tymbarkowych świątecznych niespodzianek! Codzienne użytkownicy portali społecznościowych mogą zdobywać dodatkowe nagrody. Na profilach marki na Twitterze i Instagramie będą publikowane specjalne zadania, które należy wypełnić, by zdobyć kolejne atrakcyjne prezenty. Łącznie Kapsel Mikołaj, oprócz spełnienia najciekawiej opisanych marzeń, rozda z okazji Świąt ponad 1500 nagród.

Warto dać coś od siebie i wspólnie z bliskimi cieszyć się ze spełnienia marzeń!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj