Świąteczne targi mody w CH Blue City

Shop Local! to targi mody i designu skupiające w jednym miejscu różnorodne polskie marki. Ich kolejne edycje odbywają się regularnie w Centrum Handlowym Blue City. Najbliższa, grudniowa, będzie utrzymana w wyjątkowym, świątecznym klimacie!
O autorze
1 min czytania 2016-12-09

Każdy, kto szuka niebanalnych prezentów dla najbliższych powinien odwiedzić Blue City w dniach 9-11 grudnia. Na stoiskach przy fontannie na poziomie -1 pojawią się ubrania i dodatki od aż 60 wystawców z całej Polski. Nie zabraknie też asortymentu dla najmłodszych.

Wydarzenie to będzie świetną okazją do obejrzenia na własne oczy i przymierzenia rzeczy dostępnych zazwyczaj tylko w Internecie. Dzięki targom będzie można też dowiedzieć się więcej o pracy projektanta i przekonać się, że ich kreacje mogą świetnie współgrać z modą ze sklepów sieciowych. Bo Shop Local! to więcej niż targi mody – to inspirujące spotkania z kreatywnymi ludźmi w niezobowiązującej, przyjacielskiej atmosferze. 

Na liście wystawców znajdą się między innymi: dearjohn.pl, angaretchka. Brazi Druse Jewelry , My Signature, JoAnnGrey, Saska Fashion i  Zieliński bags. 

Warto przyjść i poczuć świąteczną atmosferę!

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapraszamy na www.bluecity.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing