Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Szwedzki sposób na zdrowy dom – Electrolux z nową kampanią

Marka Electrolux startuje z najnowszą kampanią promującą oczyszczacz powietrza – Pure A9. Kampania PR „Szwedzki sposób na zdrowy dom” wspierająca produkt, rozpoczęła się 14 listopada – w dniu, w którym w Polsce obchodzimy Dzień Czystego Powietrza.
O autorze
2 min czytania 2020-11-16

Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza marki Electrolux jest produktem rekomendowanym przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Zapewnia najwyższą na rynku zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Czyste powietrze, poczucie komfortu oraz dobre samopoczucie, to coś, czego chciałby doświadczyć każdy konsument. Pure A9 odpowiada na te potrzeby.

Kampania „Szwedzki sposób na zdrowy dom” wpisuje się w obecną sytuację, kiedy powszechnie znane oraz szeroko komentowane jest zjawisko smogu i to, że jego skutki są o wiele bardziej dalekosiężne niż niekiedy mamy świadomość. Ważne jest zatem nie tylko odpowiednie edukowanie społeczeństwa w tym temacie, ale również zadbanie o odpowiednie, czyli czyste powietrze w naszych domach.

– Dbanie o własne samopoczucie jest nie mniej ważne od dbania o środowisko. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet 80% zanieczyszczeń powietrza może przenikać z zewnątrz do naszych domów. Mając więc na uwadze, że jakość powietrza, którym oddychamy wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale warunkuje również jakość naszego zdrowia i życia, niezwykle ważne jest utrzymanie wysokiej czystości powietrza. Dopóki jego jakość na zewnątrz nie ulegnie znaczącej poprawie (co w części również zależy od nas), powinniśmy dbać choćby o to, aby oddychać względnie czystym powietrzem we wnętrzach domów i mieszkań. Sposobem na jego poprawę w naszej prywatnej przestrzeni mogą być urządzenia, zapewniające nie tylko czyste powietrze, ale też komfort i dobre samopoczucie. Dzięki nim, w naszych domach stworzymy oczyszczoną przestrzeń, bez szkodliwych dla zdrowia substancji – mówi Artur Badyda, dr hab. inż., Zakład Informatyki i Badań Jakości Środowiska Politechniki Warszawskiej

W materiałach promujących, które zostały przygotowane na potrzeby kampanii, podkreślone zostały najważniejsze cechy oczyszczacza Electrolux, czyli m.in. jego minimalny poziom hałasu, wynoszący zaledwie 16 dB a przy pełnej prędkości tylko od 48 do 52 dBA w zależności od modelu, unikalny system PureSense, który stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach, pochłanianie w procesie filtracji zanieczyszczeń, takich jak kurz, szkodliwe dla zdrowia pyły PM2,5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, urządzenie posiada System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza, dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniach, utrzymując naturalną cyrkulację powietrza, odpowiednią dla zdrowia domowników.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na kampanię Electrolux składają się bilboard sponsorski w TV, działania w social mediach, a także współpraca z Influencerami. Za współpracę z mediami odpowiedzialny jest Dom mediowy Zenith, zaś za kreację agencja kreatywna Cut The Mustard.

Słuchaj podcastu NowyMarketing