T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami rusza z cyklem wakacyjnych wydarzeń!

W letnie weekendy T-Mobile z podwójną energią i zaangażowaniem będzie motywował uczestników czwartej edycji akcji Pomoc Mierzona Kilometrami do aktywnego pomagania!
O autorze
2 min czytania 2016-06-30

Już 1 lipca rusza coroczny cykl imprez plenerowych – Projekt Plaża TVN, w ramach którego pojawi się specjalna strefa akcji. Wakacyjne miasteczko T-Mobile zagości w ośmiu najpopularniejszych turystycznie miejscowościach Polski, w tym w Świnoujściu, Dziwnowie, Kołobrzegu, Mielnie, Darłowie, Ustce, Władysławowie  i Olsztynie.

To już czwarty sezon, kiedy Polacy dzięki udziałowi w akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami mogą wykazać się formą dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Do akcji może dołączyć każda osoba! Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker i wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję – wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub też sport na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów! Akcja rozpoczęła się 19 czerwca i potrwa do 25 września 2016 roku. Całość podzielona jest na 8 etapów, przy czym każdy etap to nowe kilometrowe wyzwanie oraz kwota na rzecz dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej! Przy pozytywnej realizacji wszystkich ośmiu wyzwań na rzecz Fundacji może trafić nawet milion złotych!

Aby zachęcić jak największą liczbę Polaków do bycia aktywnym w szczytnym celu, T-Mobile zaplanował wakacyjny road tour akcji Pomoc Mierzona Kilometrami! Od początku lipca aż do końca sierpnia, czyli przez osiem weekendów, specjalna strefa T-Mobile odwiedzi najpiękniejsze polskie plaże, by razem z ambasadorami i partnerami akcji zachęcać urlopowiczów do porzucenia leżaków i aktywnego wypoczynku dla dzieciaków! 

Odwiedziny w strefie T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami to nie tylko okazja do zapoznania się z ideą akcji, ale również szansa, aby w towarzystwie jej ambasadorów dodać kilka cennych kilometrów od siebie dla dzieciaków! Sportowo będzie się można sprawdzić się na rowerach stacjonarnych czy też bieżniach wraz z Aleksandrą Goss, Adrianną Palką, Przemkiem Cypryańskim, Joanną Jabłczyńską, Robertem Korzeniowskim, Beatą Sadowską oraz Anią Dec. I co ważne każdy kilometr będzie się liczył do realizacji wspólnego celu! 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapewne czas spędzony na aktywnym pomaganiu może być doskonałą inspiracją dla innych, dlatego też T-Mobile zachęca wszystkich odwiedzających strefę akcji do robienia pamiątkowych zdjęć                          i publikowania ich na profilu Pomoc Mierzona Kilometrami na Facebooku oraz Instagramie wraz                    z hasztagiem #PomocMierzonaKilometrami. 

Wakacyjna strefa akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami odwiedzi następujące miasta: ŚWINOUJŚCIE 1-3 lipca 2016 r. – plaża przy wejściu od ulicy Plażowej

Słuchaj podcastu NowyMarketing

DZIWNÓW 08-10 lipca 2016 r. – plaża na prawo od ul. Reymonta
KOŁOBRZEG 15-17 lipca 2016 r. – plaża centralna przy Molo
MIELNO 22-24 lipca 2016 r. – teren od ul. Kościuszki w prawo aż do ulicy Piastów
DARŁOWO 29 -31 lipca 2016 r. – plaża przy ul. Dorszowej w Darłówku Zachodnim
USTKA 5-7 sierpnia 2016 r. – plaża przy porcie
WŁADYSŁAWOWO 12-14 sierpnia 2016 r. – plaża wejście nr 1
OLSZTYN 19-21 sierpnia 2016r. – plaża Miejska OSiR

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Kolejne etapy akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami oraz relacje z eventów im towarzyszących można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl, a także na antenie TVN w programach Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje. Dodatkowo najświeższe informacje o akcji publikowane są na bieżąco w Onecie. Do aktywności będzie również zachęcać Radio RMF.

Partnerami akcji ponownie są: Telewizja TVN, Radio RMF FM, Grupa Onet, Endomondo oraz Sony, producent smartfonu Sony Xperia X.