Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Tajemnicze żółte kanistry na ulicach Poznania – teaser akcji “Litr paliwa zamiast piwa”

Litr Paliwa Zamiast Piwa to społecznościowy projekt charytatywny, którego celem jest zebranie paliwa potrzebnego na dowóz osób ze sprzężoną niepełnosprawnością na rehabilitację. Pomagamy podopiecznym placówek Stowarzyszenia Na Tak. Dla każdej osoby zbieramy po 300 litrów paliwa.
O autorze
1 min czytania 2013-12-02

Im więcej litrów zbierzemy, tym większej liczbie osób uda się pomóc.

Dotychczas pomogliśmy już Kamilowi, Karolinie i Krzysztofowi z ŚDS „KAMYK” – ośrodka dla osób wielorako niepełnosprawnych. To tylko niektórzy z podopiecznych nie potrafiących samodzielnie dojechać na zajęcia rehabilitacyjne do ośrodków rehabilitacyjnych. Niepełnosprawność uniemożliwia im korzystanie z komunikacji miejskiej, a gdyby rodzice chcieli dowozić ich na „własną rękę” – musieliby zrezygnować z pracy. Dlatego tak ważne jest zapewnienie im zorganizowanego dowozu.

Projekt wskazuje wprost, że pomaganie to „małe piwko”. Szybko wydajemy 5,5 zł: na piwo, czekoladę, kawę na mieście. A tyle właśnie kosztuje 1 litr paliwa, który w transporcie zbiorowym starcza na jednorazowe dowiezienie osoby niepełnosprawnej na rehabilitację.

By rozpropagować projekt charytatywny „Litr Paliwa Zamiast Piwa”, a zwłaszcza najbliższe wydarzenie związane – Charytatywny Wieczór Kabaretowy, który już 5 grudnia odbędzie się w kinie Apollo w Poznaniu na terenie stolicy Wielkopolski pojawiły się z tajemnicze żółte kanistry.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wieczór Kabaretowy ma przynieść nam 2000 litrów paliwa, a więc zapewnić aż 6 osobom dowóz na roczną rehabilitację.

Paliwo można przelewać na dwa sposoby: poprzez aplikację na stronie www.litrpaliwa.pl lub wysyłając sms o treści AP.LITRPALIWA na numer 75068 (siedemdziesiąt pięć zero sześćdziesiąt osiem). Do każdego przelanego litra mecenas akcji – poznańska firma VERBICOM – przekaże 1zł!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ambasadorami akcji zostali: Kasia Bujakiewicz, Kasia Wilk, Liber, Mezo, Kabaret Czesuaf, Mieczysław Hryniewicz, Ola Radwańska.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Do akcji włączyły się też firmy (Villa Toscana i Survival Team), które chcąc zachęcić ludzi do tankowania, ufundowały nagrody – na tych, którzy do czerwca 2014 roku zatankują najwięcej litrów paliwa czeka pięciodniowy pobyt z wyżywieniem w jednym z pięknych apartamentów Villi Toscana w Murzasichle k. Zakopanego i czterodniowy survival w Puszczy Noteckiej.

Co miesiąc tworzony jest również ranking miesiąca z drobnymi nagrodami, tj. kurs języka angielskiego, kupony do salonu urody czy bilety do teatru.

Wystarczy, by co setny Poznaniak przekazał 1 litr paliwa, żeby zapewnić roczny dowóz osób niepełnosprawnych do jednego tylko ośrodka. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się pomóc!

Zbieramy dla 88 uczestników:

  • Środowiskowego Domu Samopomocy „Kamyk” – Poznań, ul. Zakątek 8
  • Przedszkola Specjalnego „Orzeszek” – Poznań, os. Chrobrego 6
  • Warsztat Terapii Zajęciowej „Przylesie” – Poznań, os. Śmiałego 106
  • Warsztat Terapii Zajęciowej „Krzemień” – Poznań, ul. Ognik 20c