Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Test białej rękawiczki w browarze Kompanii Piwowarskiej

Ubrana na biało, złotowłosa baletnica tańczy wokół kadzi warzelnych i między butelkami na rozlewie, sprawdzając czy w browarze jest odpowiednio czysto. Oprócz charakterystycznego dla tancerek stroju wyposażona jest w białą rękawiczkę. Delikatnie dotyka ręką kadzi i butelek, które świetnie zdają...
O autorze
1 min czytania 2016-03-24

…test „białej rękawiczki”. Czyste piwo, czysty browar, czysta przyjemność – tak można spuentować najnowszy film promocyjny Kompanii Piwowarskiej.

– Warzenie doskonałej jakości piwa wymaga spełnienia wielu kryteriów. Jednym z nich jest czystość na terenie browaru – mówi Klaudyna Polanowska-Skrzypek, kierownik ds. public relations w Kompanii Piwowarskiej. – Z olbrzymią starannością dbamy więc o to, aby każde z pomieszczeń, w którym odbywają się poszczególne etapy warzenia piwa było czyste. Nie jest więc nam straszny żaden „test białej rękawiczki”, co zresztą chcieliśmy pokazać w tym filmie – dodaje.

Czystość to jeden z pięciu wyznaczników, ukrytych skarbów, które wyróżniają Kompanię Piwowarską na rynku. Kolejnymi są: dziedzictwo czyli kilkusetletnia tradycja, pasja, dbałość o ekologię a także etyczne podejście do kultury organizacji. Szersze, strategiczne podejście KP zakłada ochronę środowiska naturalnego. Dobre piwo to czyste piwo, warzone w czystym browarze, który należy do firmy dbającej o czysty świat, a więc redukującej odpady i emisje. Sięganie po takie piwo – w białej rękawiczce lub bez – to po prostu czysta przyjemność!

Film promocyjny „Kompania Piwowarska – Test białej rękawiczki” zrealizowała agencja CITYMIND VISUALS. Współpraca reżyserska: Grzegorz Górecki.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj