The Baconist: Burger King wprowadza lody z bekonem

The Baconist: Burger King wprowadza lody z bekonem
Burger King wpadł na nietypowy pomysł wprowadzenia lodów… z bekonem. Ową niecodzienną propozycję marka oferuje w ramach kampanii „We Love Bacon”.
O autorze
1 min czytania 2019-08-29

Popularne marki z branż spożywczej i HoReCa lubią zaskakiwać swoich klientów niecodziennymi rozwiązaniami. Heinz na przykład w ramach tegorocznych świąt wielkanocnych wprowadził majonez o smaku czekoladowych jajek. Teraz z kolei Burger King postanowił dodać do swojej oferty lody… z prawdziwym bekonem!

Oferta ta niewątpliwie skierowana jest do prawdziwych amatorów nietypowych smaków tego mrożonego deseru ;).

Lody z bekonem dostępne będą w lokalach Burger Kinga do 1 września br. Zostały one wprowadzone w ramach kampanii marki pod hasłem „We Love Bacon”.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na początku sierpnia br. Burger King wystartował z nową promocją, w ramach której oferował zniżki na swoje mrożone napoje Oreo Shakes w zależności od temperatury. Wszystko po to, by pomóc przetrwać upały.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W lutym br. w Stanach Zjednoczonych pojawiły się lody marki Nightfood, które nie tyle nie zaszkodzą nam, gdy zjemy je późnym wieczorem, ale nawet pomogą nam w zaśnięciu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

W Aldwych Café and Ice Cream Parlour w Glasgow w Szkocji serwowane są lody „Respiro Del Diavolo”, czyli „Oddech diabła” przygotowywane z papryczek chilli Carolina Reaper, uznawanych za jedne z najostrzejszych na świecie. Śmiałkowie przed zjedzeniem muszą podpisać oświadczenia o odstąpieniu od wszelkich roszczeń prawnych wobec serwującego oraz o ponoszeniu ewentualnych konsekwencji zdrowotnych na własną odpowiedzialność.