The Burnt Christmas Tree: Ta nietypowa choinka symbolizuje szkody, jakie ponieśli Australijczycy w potężnych pożarach

The Burnt Christmas Tree: Ta nietypowa choinka symbolizuje szkody, jakie ponieśli Australijczycy w potężnych pożarach
Po niedawnych pożarach w Nowej Południowej Walii, władze miasta Sydney i australijski oddział organizacji Red Cross połączyły siły i stworzyły nietypową choinkę wykonaną z kłód oraz gałęzi pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami, za pomocą której zachęcają do wspierania osób poszkodowanych.
O autorze
0 min czytania 2019-12-18

Niedawno we wschodnich regionach Australii szalały potężne pożary, w wyniku których dach nad głową straciło wiele osób. W związku z tym władze miasta Sydney i tamtejszy oddział organizacji Red Cross połączyły siły, by wesprzeć Australijczyków, którzy ucierpieli w pożarach. 

By zwrócić uwagę społeczeństwa i zachęcić ich do pomocy poszkodowanym osobom, w centrum Sydney pojawiła się nietypowa choinka, wykonana w całości z kłód, gałęzi oraz krzewów pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami. Jako ozdoby świąteczne wykorzystano spalone przedmioty, natomiast na czubku drzewka umieszczono stare, wypalone koło od roweru. 

Za realizację odpowiada agencja DDB Sydney.

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Australijska firma ubezpieczeniowa NRMA we wrześniu zaprezentowała poruszającą kampanię, w ramach której zachęcała społeczeństwo do budowania domów dla popularnych w tamtym regionie zwierząt – koali.

Słuchaj podcastu NowyMarketing