The Pint Shop: apetyczne połączenie Muzeum Lodów i laboratorium

The Pint Shop: apetyczne połączenie Muzeum Lodów i laboratorium
Lato i lody to duet nierozłączny. Nawet dieta 1000 kcal nie powstrzyma nas przed zakupem chociażby jednego. Tym bardziej ciężko oprzeć się pokusie, kiedy widzimy zdjęcia z Muzeum Lodów.
O autorze
1 min czytania 2018-06-11

fot. instagram.com

Odwiedzający Muzeum na Manhattanie, zwiedzając wystawy oddziałujące na ich wszystkie zmysły, wprowadzani są w bajkowy nastrój. Jeśli jesteś fanem bananów, możesz zobaczyć instalację Banana Split wykonaną z 10 000 sztucznych bananów. Jeśli tęsknisz za dzieciństwem, możesz utonąć w kuflu pełnym kulek o różnych smakach. Możesz nawet założyć fartuch laboratoryjny i wziąć udział w szczegółowym wykładzie o unikalnych smakach, z których składają się lody.

Nikt także nie oprze się miętowo-czekoladowym zapachom pochodzącym ze szklarni, w której rośnie mięta na podłożu z ziaren kakaowca…

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj


fot. rediff.com

Muzeum nawiązało współpracę z supermarketem Target i wspólnie stworzyły The Pint Shop, czyli miejsce do interaktywnych zakupów z wciągającymi instalacjami i degustacją nowego smaku tej kolaboracji. Zobaczcie stronę tego smakowitego pop-up’u

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Jeśli o lodach mowa – agencja 180heartbeats+Jung v Matt zorganizowała bezprecedensową akcję dla marki Ben & Jerry’s. Razem ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza i Fundacją Wolontariat Równości, w piatek (8 czerwca) stworzyły na placu Zbawiciela w Warszawie tęczę nie do podpalenia. 

PS2

Brytyjski magazyn Wallpaper docenił polską lodziarnię Dudek z Mielca umieszczając ją w prestiżowym rankingu najlepiej zaprojektowanych obiektów tego typu na świecie. Czasopismo dobrze znane jest wszystkim fanom designu i architektury, dlatego takie wyróżnienie to z pewnością gwarancja długich kolejek po zimne przysmaki. Więcej przeczytacie w artykule: Lodziarnia z Mielca została uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie. 

PS3

Marka Magnum czaruje swoimi reklamami. Jeśli macie ochotę rozsmakować się w spotach, zobaczcie TOP 5 – MAGNUM – więcej niż lody.