TIGER spotka się z fanami YouTube i Gry o Tron

Już jutro w jednym miejscu odbędzie się spotkanie pasjonatów YouTube oraz fanów serialu „Gra o tron”. W Krakowie na meetYT oraz meetGOT z pewnością nie zabraknie pozytywnej energii, a skoro o energii mowa… nie zabraknie też oczywiście TIGERA, który jest sponsorem wydarzenia!
O autorze
1 min czytania 2017-01-13

Popularne seriale i media społecznościowe zawsze przyciągają wielu fanów. A jedne z najpopularniejszych – „Gra o tron” i YouTube – mają sprowadzić do Tauron Areny w Krakowie prawdziwe tłumy! TIGER oczywiście tam będzie, by każdemu zapewnić porcję energii!

Marka jest sponsorem meetYT oraz meetGOT – uczestnicy eventu w strefie „Gry o tron” znajdą napoje energetyczne dla siebie – pojawi się tam wielki, 3-metrowy tron ułożony w całości z puszek TIGERÓW.

To już piąta edycja najszybciej rozwijającego się wydarzenia o nazwie meetYT, które skupia społeczność YouTube w Polsce – zarówno fanów, jak i twórców, a także pasjonatów serwisu i gier wideo. Towarzyszyć mu będzie meetGOT, czyli największy zlot fanów „Gry o tron” – na miłośników serialu czeka wiele atrakcji, takich jak konkurs cosplay czy turniej rycerski.

By dowiedzieć się więcej o meetYT, zapraszamy tutaj.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj