Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Tommy Hilfiger ogłasza kampanię video „Tommy Hilfiger X Shawn Mendes Classics Reborn”

Tommy Hilfiger ogłasza premierę video do kampanii Classics Reborn. Film przedstawia najnowszą współpracę marki z Shawnem Mendesem, będącą częścią wieloeatpowego partnerstwa pt. „Play it Forward”.
O autorze
1 min czytania 2022-05-17

Oddając hołd historii marki, video przedstawia Shawna Mendesa grającego na gitarze i śpiewającego cover taneczno-rockowego utworu Bruce’a Springsteena z połowy lat 80. „Dancing in the Dark”, który został nagrany wyłącznie dla tego projektu. Trójkolorowa bandana jest schowana w tylnej kieszeni dżinsów Shawna – to nawiązanie do wyglądu Springsteena z oryginalnego video. 

Film został nakręcony w Austin w Teksasie pod kierownictwem Craiga McDeana i Theo Stanleya. 

Video rozpoczyna nową kampanię Classics Reborn, w której znajdują się elementy z klasycznej kolekcji Tommy Hilfiger 1985, produkowane obecnie z bardziej ekologicznych materiałów. W filmie Shawn nosi klasyczne kolory marki Tommy Hilfiger, takie jak czerwień, biel i błękit, inspirowane amerykańskim dziedzictwem marki. Te wyraziste kolory są również subtelnie zgrane z grafiką i scenografią. 

Częścią działań będą niestandardowe kreacje dla Shawna podczas trasy koncertowej Wonder: The World Tour, darowizna w wysokości 1 miliona dolarów, którą przekaże Tommy Hilfiger (jej celem będzie zrekompensowanie wpływu światowej trasy koncertowej na środowisko) oraz wspólnie zaprojektowana kolekcja, która zostanie wprowadzona na rynek wiosną 2023 r. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W nadchodzących miesiącach na kanałach społecznościowych Tommy Hilfiger oraz Shawna Mendesa zostaną udostępnione dalsze szczegóły współpracy „Play it Forward”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing