Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Trzy awanse managerskie w Walk PR

Agnieszka Kłusek, Justyna Kiełtyka oraz Karina Durasiewicz awansowały na stanowiska managerskie w dziale komunikacji brandowej agencji Walk PR.
O autorze
1 min czytania 2022-09-14

Agnieszka Kłusek ma blisko 15-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała, pracując m.in. dla firm z branż FMCG, healthcare oraz kultury, zarówno w zakresie PR, jak i PA. Z Walk PR związana jest od 2020 roku. Aktualnie jako senior account manager odpowiada za pion klientów motoryzacyjnych. Prywatnie miłośniczka motorsportu, pilotka rajdowa i sędzina KJS.

Justyna Kiełtyka dołączyła do zespołu Walk PR w kwietniu 2019 roku. Swoje 7-letnie doświadczenie w branży PR zdobywała m.in. we Wrocławiu i w Warszawie, pracując zarówno w agencjach PR, jak i po stronie klienta. Absolwentka filologii polskiej na UMCS w Lublinie i edytorstwa oraz komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Walk PR jako account manager odpowiada za obsługę firm m.in. z obszarów FMCG i nieruchomości.

Karina Durasiewicz jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMCS w Lublinie. Swoją przygodę z Walk PR rozpoczęła w 2018 roku, kiedy jako stażystka dołączyła do zespołu komunikacji brandowej. Od tamtej pory z sukcesem realizowała wiele projektów, z których 3 zdobyły nagrody w konkursie Złote Spinacze. Po 4 latach pracy w Walk PR awansowała na stanowisko junior account managera.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj