Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Tydzień emocji podczas Bonarka Skim&Summer vol.3

O autorze
3 min czytania 2023-08-17

Centrum Handlowe Bonarka w ostatni tydzień sierpnia ponownie stanie się stolicą skimboardingu, ściągając czołówkę zawodników tego widowiskowego sportu wodnego. Na placu przed Bonarką ustawiony zostanie 25-metrowy tor do skimboardingu, na którym pod okiem profesjonalistów z Seventyone przez tydzień, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tym sporcie stawiając pierwsze kroki lub doskonaląc technikę. Podsumowaniem tygodnia będzie European Skimboarding Cup, czyli Mistrzostwa Europy w Skimboardingu zaplanowane na niedzielę, 27 sierpnia br.

Warsztaty i mistrzostwa w skimboardingu już na stałe wpisały się na listę wakacyjnych wydarzeń w Krakowie. Nic w tym dziwnego – skimboarding zyskuje popularność zdobywając entuzjastów na całym świecie. Zaletą sportu jest to, że można go szybko się nauczyć. Wszystko polega na wzięciu odpowiedniego rozbiegu na specjalnie przygotowanym torze oraz odpowiednim umiejętnym wskoczeniu na deskę.

– Impreza skierowana jest nie tylko do entuzjastów sportów wodnych, ale do wszystkich aktywnych i chętnych do skorzystania z otwartych warsztatów mieszkańców Krakowa i okolic, bez względu na wiek. Dlatego też w tym roku przygotowaliśmy mini poradnik miejskiego surfera, który pomoże początkujący zawodnikom przygotować się do samodzielnych zmagań na wodzie – zachęca do udziału w wydarzeniu Katarzyna Kasprzak, marketing manager Centrum Handlowego Bonarka.

21 sierpnia przed Bonarką rozłożony zostanie 25-metrowy tor do skimboardingu, na którym pod okiem profesjonalnych instruktorów z zespołu Seventyone, będzie można bezpłatnie spróbować swoich sił w tym widowiskowym sporcie. Instruktorzy pokażą, jak rozpocząć przygodę ze skimboardingiem i poprawnie wykonywać pierwsze ślizgi na desce. Warsztaty odbywać się będą w grupach o różnym poziomie zaawansowania i bez względu na wiek. Nie trzeba się wcześniej rejestrować, można się zapisać na miejscu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Osoby uczestniczące w warsztatach mogą również spróbować swoich sił podczas finału mistrzostw. Do wyboru mają start w kat. Amator czy Junior. Wystarczy, że wejdą na stronę organizatora zawodów i zadeklarują swój start: http://www.euroskimcup.com/login

Bonarka gospodarzem finału Mistrzostw Europy w Skimboardingu

Podsumowaniem tygodnia atrakcji w ramach Bonarka Skim&Summer vol. 3, będzie zaplanowany na 27 sierpnia, Europejski Finał zmagań o Puchar Europy w Skimboardingu. Podobnie jak w ubiegłym roku Bonarka będzie ostatnim przystankiem Pucharu Europy. Rywalizacja w pucharze daje zawodnikom szansę wywalczenia punktów w rankingu i zdobycia tytułu Mistrza Europy. Ranga imprezy powoduje, że spodziewany jest udział najlepszych zawodników w różnych kategoriach z Polski i z zagranicy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W 2023 roku w Bonarce będziemy mieli okazję podziwiać wyczyny najlepszych europejskich zawodników rywalizujących na najwyższym poziomie, którzy wystartują w następujących kategoriach: Amator – dla wszystkich chętnych, Junior (U-16, czyli poniżej 16 lat) oraz Pro Men i Pro Women – zawodowcy.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

– W tym roku organizatorzy zawodów przygotowali 6 przystanków eliminacyjnych Europejskiego Pucharu. W klasyfikacji generalnej liczą się punkty zdobyte w 4 najlepszych przystankach. Zmagania w Krakowie są częścią zawodów i jednocześnie finałem Europejskiego Pucharu Skimboardowego. Dlatego też zawodnicy będę celować właśnie w ten ostatni przystanek. Wśród już potwierdzonych zawodników można wymienić Oliwiera Łukaszczyka oraz Michała Szczuraszka – odpowiednio pierwszego i trzeciego zawodnika w kategorii Pro Men; Agatę Kotlengę i Agatę Oporę – zeszłoroczne 2 i 3 miejsca w generalnej klasyfikacji Pro Women; Jana Szczuraszka, Juliana Kulczyka, Kacpra Ciupka – top 3 tegorocznej kategorii U16 – mówi Adam Chrabąszcz z Seventyone, współorganizator wydarzenia.

Pełna lista zawodników dostępna jest stronie zawodów pod adresem: http://www.euroskimcup.com/home

Tegoroczna edycja Bonarka Skim&Summer vol.3 jest częścią kolejnej odsłony kampanii wizerunkowej Centrum Handowego Bonarka, której twarzą jest Dawid Ogrodnik a kreacje stylizowane są na Baywatch. Letniej edycji towarzyszy limitowany produkt, napój – O! Rześki będący ekstraktem emocji towarzyszących sportom wodnym, jak i letnim wyprzedażom.

– Podczas Bonarka Skim&Summer będzie można otrzymać produkt z limitowanej edycji napoju made in Bonarka O!Rześki. Napój ten to czyste emocje zamknięte w produkcie, które doskonale opisują sportową adrenalinę oraz emocje związane z zabawą i zakupami – od wyczekiwania przez ekscytację do pożądania dodaje Katarzyna Kasprzak.

To już trzecie wydarzenie tej rangi organizowane przez Bonarkę i ekspertów skimboardingu z zespołu Seventyone. Sportowe zakończenie lata wspierają również sklepy, które przygotowały nagrody dla uczestników warsztatów i finalistów mistrzostw.

Organizatorzy wydarzenia: CH Bonarka w Krakowie, Seventyone. Program wydarzenia dostępny jest na stronie imprezy: madeinbonarka.pl. Partnerzy medialni projektu: Wyborcza.pl, Radio Eska.