Tym firmom zaufali Polacy! Znamy zwycięzców 12. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl

Ceneo.pl po raz 12 ogłosiło zwycięzców Rankingu Zaufanych Sklepów, którzy cieszą się największym zaufaniem kupujących. Rekomendacje klientów pozwoliły wyłonić najlepszą piętnastkę wśród e-sklepów objętych Programem Zaufanych Opinii Ceneo.pl.
O autorze
1 min czytania 2021-10-15

Najlepsze sklepy internetowe 2021

Dzięki milionom ankiet wypełnionych w ostatnich miesiącach przez użytkowników serwisu Ceneo.pl w ramach Programu Zaufanych Opinii, kolejny raz wyróżniono i nagrodzono w 15 kategoriach najbardziej zaufane firmy w branży e-commerce. Zestawienie Ceneo.pl to nie tylko najstarszy i największy ranking e-sklepów w Polsce, ale też rzetelny program badania satysfakcji i zachowań zakupowych klientów. „- Taka jest też geneza tego rankingu, który zaczęliśmy tworzyć już 12 lat temu, by na podstawie opinii samych użytkowników, czyli najlepszego źródła, wybierać tych najlepszych z najlepszych. Jesteśmy bardzo dumni z tego raportu, bo odzwierciedla on rzeczywisty odbiór sklepów przez klientów, co czyni go wyjątkowym i bardzo wiarygodnym” – podkreśla Radek Tyszko, Sales Director w Ceneo.pl.

14 października, podczas uroczystego wydarzenia, które i w tym roku transmitowane było online, poznaliśmy laureatów 15 kategorii, wybranych spośród 26 tysięcy sklepów zarejestrowanych na Ceneo.pl. Dodatkowo, podczas transmisji, o najlepszych strategiach dialogu z klientem oraz o metodach radzenia sobie z negatywnymi opiniami opowiadali goście specjalni wydarzenia: Monika Czaplicka, twórczyni popularnego fanpage’a Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy oraz Paweł Tkaczyk, autor m.in. takich pozycji jak: Narratologia, Zakamarki marki czy Grywalizacja.

Jak proaktywnie reagować na negatywne opinie, jak zmapować ewentualne kryzysy i sprawić, by klienci byli zadowoleni z zakupów online, wiedzą doskonale laureaci tegorocznego rankingu. Przyznane przez Ceneo.pl statuetki dają dodatkową gwarancję, że wyróżnione zostały najbardziej rzetelne firmy z branży e-commerce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zwycięzcy 12. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl:

Budowa i ogród: sklepbaterie.pl
Dla dziecka: krainazabawy.pl
Dom i wnętrze: nakrywamy.pl
Hobby i zwierzęta: fera.pl
Kultura i rozrywka: dvdmax.pl
Moda i dodatki: wittchen.pl
Motoryzacja: intercars.pl
RTV i AGD: maxelektro.pl
Styl życia: n69.pl
Technologia: gsm24.pl
Uroda i zdrowie: manada.pl
Debiuty: armodo.pl
Kup Teraz: manada.pl
Dostawcy: InPost
Wybór Użytkownika: zooart.com.pl

Każdy udany zakup tworzy wyjątkową historię!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Siłą rankingu Ceneo są autentyczne rekomendacje użytkowników. „- Ta nagroda pokazuje, że warto jest dbać o każdy detal” – podkreśla Michał Pańko, eCommerce performance & marketing coordinator w firmie Wittchen, zwycięzca w kategorii Moda i dodatki. Zarówno jakość obsługi, jak i przebieg transakcji oraz sposób dostawy mają znaczący wpływ na decyzje podejmowane przez kupujących w sieci. Oprócz kategorii branżowych, w rankingu, użytkownicy Ceneo.pl mieli także możliwości wskazania w bezpośrednim głosowaniu, który sklep ich zdaniem zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu 2021. To jedyna kategoria, w której sklepy oceniane były bezpośrednio w internetowym głosowaniu. W tym roku nagroda w kategorii Wybór Użytkownika przypadła: zooart.com.pl

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Relacja z Gali do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=9bZvBgjaJFk