Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

UNIQUE ONE przygotowała loterię dla PURINA FELIX na 10. urodziny marki

„Wielka Loteria Felix” – to nazwa ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez agencję UNIQUE ONE na 10 urodziny marki FELIX PURINA.
O autorze
1 min czytania 2020-08-04

Loteria rozpoczęła się 3.08.2020 i potrwa do 31.10.2020. Aby wziąć w niej udział w należy kupić jednorazowo produkty marki FELIX® za minimum 10 zł, a następnie wejść na stronę www.loteriafelix.pl i zarejestrować paragon lub fakturę. W loterii zastosowano mechanizm instant win, co oznacza, ze osoba rejestrująca zakup od razu otrzymuje informacje o ewentualnej wygranej (nagrody to zestawy produktów FELIX, przekąskołapacze i aparaty Instax mini 11). Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród tygodniowych (Lenovo IdeaPad C340) oraz głównych – w każdym miesiącu trwania loterii (10 000 zł). Należy zachować zgłoszony dowód zakupu. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.loteriafelix.pl i www.uniqueone.pl. 

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie i obsługę loterii (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród), a także za projekt i oprogramowanie strony www.

Aktywacja wspierana jest przez kampanię telewizyjną w telewizji (TVP, Polsat, TVN i kanałach tematycznych Polsat i TVN), w Internecie a także poprzez materiały w punktach sprzedaży. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy UM Thrive (należący do Grupy IPG Mediabrands). Za kreację odpowiada agencja McCANN Worldgroup.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj